Dwa razy a propos

Rysiek z Klanu umarł. Ale nie do końca. Zostawił swoje organy do przeszczepu. Autorzy serialu powinni pociągnąć ten wątek. I na przykład bliskim przyjacielem jego dawnego domu powinien zostać ten, który ma jego wątrobę, a do jego byłej żony smalić cholewy nowy właściciel „ryśkowej” nerki.
Dajmy  jednak spokój Ryśkowi. Niech mu serialowa ziemia lekką będzie, tym bardziej, że grający go aktor Cyrwus zmartwychwstał i ponownie się zawodowo narodził. Na razie w różnego rodzaju telewizjach śniadaniowych, gdzie ponoć opowiada jaka to była poważna i trudna decyzja to odejście z Klanu.
A propos narodzin. Pewnie już wiecie, że żona moja Matylda jest w ciąży, co niechybnie oznacza, iż po raz drugi będę ojcem ( chyba że w jej życiu wydarzyło się coś o czym jeszcze nie wiem ).
Oczywiście cieszę się z tego, choć mój raczej racjonalny umysł nie jest wolny od obaw. Bo co dwójka dzieci to już nie jedno, ale jestem dobrej myśli i damy radę. Musimy być jeszcze bliżej siebie niż teraz.
Na razie Matylda jest w stanie euforii, co zresztą widać na jej blogu. Zawsze wiedziałem, iż mam żonę pełną temperamentu, ale nie zdawałem sobie sprawy, że taka z niej tygrysica a właściwie pantera. Teraz już wiem dlaczego ostatnio zaczęła tak inaczej mruczeć. No, no!
Ogólnie wiadomo, że kobieta w ciąży ma różne zachcianki i dlatego mam nadzieję, że ta fascynacja Matyldy cętkowanymi i pręgowanymi wzorami z czasem trochę osłabnie. Bo jeśli nie, to ja też będę musiał niedługo sobie sprawić wdzianko rodem z Freda Flinstona z Jaskiniowców. Tylko gdzie upoluję tygrysa czy inną pumę. Blisko takich zwierząt nie ma. Może na Syberii.

 Dwa razy a propos

A propos Syberii. Mrozy się skończyły i słynna rura w przewodzie wentylacyjnym domu, o której pisałem kilka postów temu już nie zamarza. Próbowałem skontaktować się z tymi, którzy ją tam prawdopodobnie umieścili, ale ponoć wyjechali do pracy za granicę. Mam nadzieję, że do ciepłych krajów.
Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Dwa razy a propos
 • kciuk Dwa razy a propos
 • sledzik Dwa razy a propos
 • sfora Dwa razy a propos
 • forumowisko Dwa razy a propos
 • services sprite Dwa razy a propos
 • spis Dwa razy a propos
 • wahacz Dwa razy a propos
 • polec Dwa razy a propos
 • co robie Dwa razy a propos
 • gadu gadulive Dwa razy a propos
 • services sprite Dwa razy a propos
 • services sprite Dwa razy a propos

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>