Klawe popołudnie

 

Jest późne, niedzielne popołudnie. Tak sobie siedzę na podłodze. Obok nasz prawie półtoraroczny Kuba, którego próbuję zainteresować edukacyjną układanką dla dzieci do lat trzech. Co chwila blisko nas pojawia się Sparky nasz kudłaty czworonóg, którego głaszczę od niechcenia i pilnuję, żeby nie porwał i schował w wiadomym tylko sobie w miejscu elementów układanki dla dzieci do lat trzech.

 

Tak sobie siedzę i patrzę. I myślę. Że facet to ma jednak chyba bardziej klawe życie niż kobieta. Choćby teraz, gdy w perspektywie jest nasze drugie dziecko. Po pierwsze to Matylda je nosi je, jak mówiły babcie, pod sercem, a nie ja. To ona przytyje, a nie ja. To ona będzie je rodziła a nie ja. To ona potem będzie starała się zbić wagę, a nie ja i wrócić do swej atrakcyjnej figury.

 

Ja na razie swoje zrobiłem. I teraz poza tym, że muszę Matyldę wspierać, przez dwa lub trzy miesiące mam jako taki spokój. Powinien tylko dbać o auto, żeby było na chodzie, kiedy wybije godzina zero i trzeba będzie ruszyć na porodówkę. A właściwie nawet jak się nasz bolid zepsuje, to przecież są taksówki. Spoko. Oczywiście przyjdzie czas na małe przemeblowanie w domu, żeby stworzyć miejsce dla nowego lokatora, ale na razie to nawet na piwo z kolegami mogę iść. Ponarzekać jak to ciężko wytrzymać z kobietą w ciąży i popatrzeć na te przedstawicielki płci pięknej, którym na razie w głowie nie sama ciąża, ale raczej to, co do niej może doprowadzić.

 

- Zobacz, zobacz jakie ładne sukienki – z tych przemyśleń wyrwał mnie głos żony mojej Matyldy, która z laptopem na kolanach siedziała na kanapie.

 

Wstałem z lekkim ociąganiem, ale takim, aby nie było ono zauważalne dla Matyldy.

 

- Piękne – odpowiedziałem starając wykrzesać z siebie maksimum zachwytu.

 

Nie trzeba być specjalistą od kobiecej psychiki żeby zauważyć, że u mojej Matyldy z powodu ciąży hormony buzują. Może aż czasami zanadto. Ostatnio zaczęła na przykład przeglądać modę dla ciężarnych. Chce wyglądać do 9 miesiąca ciąży atrakcyjnie. I nie ma w tym nic złego. Jeżeli to ma jej poprawić samopoczucie to ok. Tyle tylko czy ta gra warta jest świeczki? Dużo kosztuje, a ja dam sobie lewą rękę uciąć(jestem praworęczny), że 95 procent mężczyzn i tak nie zagwiżdże z zachwytu za kobietą w widocznej ciąży, gdyby nawet wyszła na ulicę w mini i czarnych kozakach za kolana i na wysokim obcasie, na górze będzie miała miała obcisły top z dużym dekoltem, a na twarzy makijaż niczym modelka seksownej bielizny. Nie mówię, że w ciąży trzeba chodzić w worku, ale to specyficzny czas nie tylko dla kobiety, ale również dla jej męskiego otoczenia. Kobieta w ciąży budzi raczej u płci brzydszej chęć niesienia pomocy i opieki niż pożądania. Niestety tak ta nasza wstrętna natura jest zbudowana.

 

Chyba, panowie, że się mylę.

 

Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Klawe popołudnie
 • kciuk Klawe popołudnie
 • sledzik Klawe popołudnie
 • sfora Klawe popołudnie
 • forumowisko Klawe popołudnie
 • services sprite Klawe popołudnie
 • spis Klawe popołudnie
 • wahacz Klawe popołudnie
 • polec Klawe popołudnie
 • co robie Klawe popołudnie
 • gadu gadulive Klawe popołudnie
 • services sprite Klawe popołudnie
 • services sprite Klawe popołudnie

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>