Cudów nie ma

Co robi żona moja Matylda wieczorami? Niczym powielkanocna kurka na grzędzie, grzebie rączką z myszką w internecie, bo chyba znów „włączył” się jej syndrom budowania kwoczego gniazda. W związku z tym, że za jakiś czas nasza rodzina powiększy się o drugie dziecko. Tym razem – jak twierdzi maszyna i lekarze – o córkę.

Matylda więc patrzy co by tu kupić dla maluszka? Jaki szampon będzie najlepszy, czym mierzyć gorączkę, a jakie pieluszki nie odparzą pupci? Zerka też na śpioszki czy inne ubranka o również śmiesznych nazwach i wyglądzie.

Robiła też tak dwa lata temu, gdy przygotowywaliśmy się na przyjście na świat naszego obecnie półtorarocznego Kuby. Większość zakupów robiliśmy w internecie. Bo to łatwiej, szybciej i wygodniej, a towar przywiozą jeszcze do domu.

Teraz powtarzamy tę wydeptaną już kiedyś ścieżkę i na razie nigdy na takiej formie zakupów się nie sparzyliśmy. Bo korzystamy tylko z renomowanych sklepów internetowych, a właściwie jednego, który jest Bliżej Ciebie niż inne.

Na aukcje internetowe zaglądamy rzadko. Choćby dlatego, żeby nie ulec pokusie, że coś jest kilka razy tańsze niż gdzie indziej lub wręcz rozdawane za darmo. Zapłacić za to nawet niewielką kwotę i potem pluć sobie w brodę, iż ktoś wystawił nas do wiatru.

Niedawno czytałem na przykład o kobiecie, która dała w kilku portalach ogłoszenie, że likwiduje firmę handlująca sprzętem komputerowym, a ma jego jeszcze pełny magazyn. Odda więc za darmo komputery i drukarki, tylko trzeba przesłać jej pieniądze na kuriera. I prawie 300 osób kupiło tę bajkę, nim panią zabrała policja. Kobieta zarobiła kilka tysięcy złotych, bo przecież żadnego magazynu ze sprzętem nie miała.
Ci, którzy monitorują sieć w poszukiwaniu oszustów zawsze przestrzegają, żeby decydując się na taką transakcję w internecie pytać o zdanie swój zdrowy rozsądek. Bo cudów nie ma. Nawet w wirtualnym świecie.

Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Cudów nie ma
 • kciuk Cudów nie ma
 • sledzik Cudów nie ma
 • sfora Cudów nie ma
 • forumowisko Cudów nie ma
 • services sprite Cudów nie ma
 • spis Cudów nie ma
 • wahacz Cudów nie ma
 • polec Cudów nie ma
 • co robie Cudów nie ma
 • gadu gadulive Cudów nie ma
 • services sprite Cudów nie ma
 • services sprite Cudów nie ma

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>