Gdybym był kobietą

W przerwie meczu obejrzałem w telewizji cały, trwający długo, blok reklamowy. Mam swój hit jeżeli chodzi o tę sferę ludzkiej twórczości.

To reklama lekarstwa, które kobiety powinny użyć, gdy, za przeproszeniem, swędzi je i piecze tam, gdzie przedni trójkąt ich stringów zmienia się powoli w cienki i seksowny pasek na zgrabnej pupie.

Nie było w tym nic przebojowego, bo swędzić i piec człowieka może w różnym dziwnych punktach ciała, gdyby nie forma tej reklamy. Polega ona głównie na epatowaniu widza obrazkiem z figurą kobiety i pulsującym jaskrawo czerwonym punktem w miejscu, bądź co bądź, bardzo intymnym i wrażliwym dla kobiety.
To naprawdę żenujący obrazek i gdybym był kobietą, to bym się wkurzył. A tak tylko trochę z tego sobie pokpię.

Gdybym był kobietą wkurzył by mnie przy okazji reklam również ich wizerunek kreowany przez autorów tych filmików.

Oprócz tego, że czasami coś je swędzi, to głównie gotują, piorą, boli je głowa albo nogi, mają wzdęcia i trudności z wypróżnianiem. Albo nachodzą nas mężczyzn w sypialni i kuszą tabletkami, żebyśmy byli sprawni, zwarci i gotowi.

Gdybym był kobietą wkurzyłbym się również jak spece od reklamy przedstawiają ich bliskich i dalekich partnerów, mężów i kochanków. Głównie boli ich kręgosłup lub za często robią siusiu. Nie potrafią wbić gwoździa, dlatego potrzebują do tego krasnoludka, którego dostają w sklepie wraz z kompletem młotków.

Jeżeli już uda im się przy jego pomocy przykręcić lampę, za co są okrzyknięci bohaterem w swoim domu i na co stracili cały dzień, idą nocą do salonu samochodowego, żeby przyjrzeć się promocjom i za włamanie trafiają do więzienia. Tam zyskują szacunek „grypsery” bo pod drugą skórą przemycili komórkę z bardzo tanimi rozmowami.

Dobrze że już zaczęła się druga połowa meczu, bo nie chcę o sobie wiedzieć nic więcej.

Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Gdybym był kobietą
 • kciuk Gdybym był kobietą
 • sledzik Gdybym był kobietą
 • sfora Gdybym był kobietą
 • forumowisko Gdybym był kobietą
 • services sprite Gdybym był kobietą
 • spis Gdybym był kobietą
 • wahacz Gdybym był kobietą
 • polec Gdybym był kobietą
 • co robie Gdybym był kobietą
 • gadu gadulive Gdybym był kobietą
 • services sprite Gdybym był kobietą
 • services sprite Gdybym był kobietą

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>