Buty mordercy

Kobiece buty na wysokim obcasie to bardzo niebezpieczna rzecz. Również dla mężczyzn ale i dla samych kobiet. Takie buty potrafią zrobić krzywdę.

Dla mężczyzn buty na wysokim obcasie szczególnie szpilki bywają niebezpieczne na przykład w tańcu. Sam się o tym przekonałem, gdy taką rzeczoną szpilką została zaatakowana moją noga obuta jedynie w ochronę z miękkiej skórki. Pewnie to się stało z winy moich tanecznych figur przypominających czasem ostatnie konwulsje otrutego arszenikiem , ale i tak na takie przyszpilenie nie zasłużyłem.
Innym razem moja taneczna partnerka włożyła co wydaje się niemożliwe, ale wydarzyło się naprawdę szpilkę swego bucika w but kobiety tańczącej bardzo blisko obok. Możecie wyobrazić sobie co stało sie dalej na parkiecie. Jedna para blisko zapoznała się ze strukturą parkietu, drugiej niewiele do tego brakowało..

Ale te buciki były w ruchu. Jedna z moich koleżanek przekonała się, że coś na wysokim obcasie bywa niebezpieczne również gdy stoi i to bez kobiecych nóg w środku.
Buty na słusznym obcasie miała przygotowane w przedpokoju. Niestety na samym jego środku. Jak to kobieta, zapomniała czegoś do ubrania czy przypięcia i pobiegła jeszcze przed ich założeniem po to coś do sypialni. Jak zrozumiałem z jej opowieści tam tego czegoś nie było, musiała więc przebiec przez przedpokój do innego pomieszczenia.
Ale tam już nie dotarła. W trakcie pokonywania przedpokoju nadepnęła na jeden but na wysokim obcasie i już dalej nigdzie nie poszła. Przewróciła się o własne buty tak dotkliwie, że skręciła nogę w kostce i przez parę dni nie mogła praktycznie chodzić.

Opowiadała potem, że całe szczęście, iż finał upadku nie był tragiczny. Podobno jej głowa zatrzymała się na podłodze, dwa centymetry od futryny drzwi.

Wyobrażacie sobie potem ten policyjny protokół z miejsca zdarzenia:” Kobieta leżała na podłodze, a obok niej buty. To one podejrzane są o popełnienie tej zbrodni. Nie mogły uciec, ponieważ nie miał już kto ich założyć.

Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Buty mordercy
 • kciuk Buty mordercy
 • sledzik Buty mordercy
 • sfora Buty mordercy
 • forumowisko Buty mordercy
 • services sprite Buty mordercy
 • spis Buty mordercy
 • wahacz Buty mordercy
 • polec Buty mordercy
 • co robie Buty mordercy
 • gadu gadulive Buty mordercy
 • services sprite Buty mordercy
 • services sprite Buty mordercy

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>