Krzyk przed Euro

Tak sobie ostatnio siedzieliśmy z żoną moją Matyldą, która jest już coraz bliżej rozwiązania, ale nie zagadki Sfinksa czy katastrofy smoleńskiej tylko „naszej własnej, prywatnej” ciąży i przyglądaliśmy histerii, która ogarnęła nasz kraj w związku z euro 2012. I wcale nie chodzi o stan infrastruktury, bo on przecież jest – jak przekonują ministrowie – w pełniej gotowości, tylko o sferę moralno-etyczną z elementami filozofii i socjologii.

Jan Tomaszewski przekonuje, że nasza piłkarska kadra to zbieranina przestępców i przeszczepów, natomiast Kazimiera Szczuka, pierwsze feministka obecnej Rzeczpospolitej grzmi, że euro to typowo męska rozrywka ociekająca seksem i alkoholem, której towarzyszą jeszcze krzyki. No i się zaczęło.
Jak odbiornik telewizyjny długi i szeroki przetoczyła się przez niego dyskusja na temat poglądów pani Kazimiery. Małgorzata Domagalik powiedziała przed kamerami, że w dobrym seksie nie ma nic złego i będzie kibicowała piłkarzom. Podobnie wypowiedziała się Agata Passent, który jeszcze przyznała, że w przeciwieństwie do wielu innych kobiet ona po prostu lubi mężczyzn.
W imieniu męskiej części społeczeństwa, pani Agato, dziękuje. Bo już myślałem, że lubi mnie i moje kibicowanie różnym dyscyplinom sportu tylko moja mama i moja żona Matylda, ale one z racji odgrywania społecznych ról rodzicielki i mojej ślubnej nie są w tej materii obiektywne.

Bo przecież jak nas nie lubić. Weźmy na przykład takiego mnie.

To prawda, że nawet w domu oglądając sportowe transmisje piję czasami piwo i krzyczę na sportowców na ekranie, a potem zdarza mi się uprawiać seks. Idźmy dalej, czasami po takich emocjach potem chrapię i Matylda nie może spać, a rano opluję lustro podczas mycia zębów i po sobie nie posprzątam. A gdy wrócę z pracy nie wyniosę śmieci na czas i od miesiąca zwlekam z przybiciem gwoździa dla kolejnej grafiki. Zdarzyło mi się – mimo ciąży Matyldy – że praktycznie nie wróciłem na noc do domu, bo zasiedzieliśmy się z kumplami w pubie i potem cały następny dzień byłem nie do życia a mieliśmy z Matyldą jechać na planowane zakupy.

I za to można mnie nie lubić. Chyba zacznę wymieniać dalej. Albo nie, bo jeszcze pani Kazimiera mnie polubi i będzie chciała iść ze mną na mecz. A jakoś nie mam ochoty z nią krzyczeć.

Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Krzyk przed Euro
 • kciuk Krzyk przed Euro
 • sledzik Krzyk przed Euro
 • sfora Krzyk przed Euro
 • forumowisko Krzyk przed Euro
 • services sprite Krzyk przed Euro
 • spis Krzyk przed Euro
 • wahacz Krzyk przed Euro
 • polec Krzyk przed Euro
 • co robie Krzyk przed Euro
 • gadu gadulive Krzyk przed Euro
 • services sprite Krzyk przed Euro
 • services sprite Krzyk przed Euro

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>