Co na to Putin?

Z kobietą, a szczególnie z partnerką, pokłócić się można o wiele rzeczy. O to, że nasza, męska garderoba leży rano w częściach w różnych pokojach, że klapa od sedesu znów podniesiona, że wróciliśmy z meczu oglądanego w pubie o kilka godzin później niż mówiliśmy, albo że gdy nawet wróciliśmy w zaplanowanym terminie to i tak potem chrapaliśmy, że pies schował się pod łóżkiem, bo myślał, że idzie burza stulecia albo Godzilla przebudziła się po wielu latach snu w grocie tuż pod naszym domem.

Ale czy Ktoś by zgadł, że można pokłócić się o to do jakiego kontynentu należy Rosja. No i proszę można. Bo oto chyba do dziś drą koty (swoją drogą skąd takie makabryczne powiedzenie) nasi znajomi. Pokłócili się o to czy traktowana jest wyłącznie jako kraj europejski, czy też jest trochę inaczej, bo przecież jego spora część leży w Azji. Dyskusja była tak ożywiona, że musiałem wygrzebać z zakamarków kupiony kilka lat temu przypadkiem i na szczęście już po pierestrojce atlas świata. I to nie pomogło. Para naszych znajomych nie doszła do porozumienia.

Nie chodzi jednak o to kto miał rację. Ale co ta kłótnia spowodowała. Znajomi wyszli od nas razem, ale każdy pozostał przy swoim zdaniu i nikt nie odpuścił nawet następnego dnia. Ich bliska do tej pory więź znacznie się ochłodziła. Nie mieszkają razem, dlatego każde wróciło do siebie i zaczęli korespondencję sms-owa, która wyglądała mniej więcej tak. „musisz iść do psychologa” – to ona do niego. On do niej: pocałuj mnie w d….

Nie wiem co lepsze, czy wizyta u psychologa czy całowanie się we własne cztery litery, ale wiem, że obie działania są dla naszych znajomych niewykonalne. Żeby tylko Putin nie dowiedział, że takie dylematy prowadzą do ochładzania stosunków damsko- męskich w Polsce, bo gotów podsycać konflikty i stosować to jako nową broń. Nie jako jądrową, nie jako biologiczną. To jaką? Może jako odwieczną walkę płci.
Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Co na to Putin?
 • kciuk Co na to Putin?
 • sledzik Co na to Putin?
 • sfora Co na to Putin?
 • forumowisko Co na to Putin?
 • services sprite Co na to Putin?
 • spis Co na to Putin?
 • wahacz Co na to Putin?
 • polec Co na to Putin?
 • co robie Co na to Putin?
 • gadu gadulive Co na to Putin?
 • services sprite Co na to Putin?
 • services sprite Co na to Putin?

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>