Piłka jest okrągła

Coraz bliżej piłkarskich mistrzostw Europy w piłce nożnej odbywających się w Polsce i na Ukrainie. I chyba uległem kampanii promocyjnej z tym związanej.

Po pierwsze świadczy o tym fakt, że piszę o tym zbliżającym się wydarzeniu chyba trzeci raz w ciągu kilkunastu ostatnich dni, a poza tym zaczynam się łapać na tym, że oglądam telewizyjne relacji z przygotowań Polaków do gry i śledzę doniesienia w internecie. Sprawdzam, czy nikt nie jest kontuzjowany, co słychać u grupowych przeciwników, choć nigdy przed podobnymi imprezami tego robiłem i jakoś szczególnym fanem polskiej reprezentacji piłkarskiej nie byłem. Jak każdy lubię po prostu od czasu do czasu obejrzeć dobry i emocjonujący mecz.

Chyba zadziałała na mnie magia tego piłkarskiego święta odbywającego się tym razem w naszym kraju. Ostatnio zastanawiałem się nawet czy nie kupić koszulki polskiej kadry a auto przyozdobić we flagę narodową, choć jakoś nigdy wcześniej tego nie robiłem. Mam też jakieś wewnętrzne przekonanie, że polscy piłkarze na tych mistrzostwach nie wypadną najgorzej. Jeżeli nawet zabraknie im umiejętności, to będą gryźć trawę, żeby było jak najlepiej. I wbrew wielu negatywnym opiniom jakoś darzę sympatią trenera Smudę, choć czasami nie potrafi się wypowiedzieć w telewizji, woli dres od garnituru, myśli, że istnieje jeszcze Związek Radziecki i takie tam…. To prosty chłop, dla którego liczy się głównie to, co na boisku, a nie to co w mediach i na salonach. Świętej pamięci Kazimierz Górski też nie był wylewny w stosunku do dziennikarzy i głównie mówił rzeczy oczywiste, ale robił to z takim wdziękiem, że jego słowa stały się dawno złotymi piłkarskimi myślami. Ale wyniki miał.

Bo gra w piłkę nożną to też prosta sprawa, choć pewnie od razu obrażą się ci, którzy znają się na tym lepiej niż ja. Ale nie ma o co. Przecież piłka jest okrągła a bramki są dwie.

Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Piłka jest okrągła
 • kciuk Piłka jest okrągła
 • sledzik Piłka jest okrągła
 • sfora Piłka jest okrągła
 • forumowisko Piłka jest okrągła
 • services sprite Piłka jest okrągła
 • spis Piłka jest okrągła
 • wahacz Piłka jest okrągła
 • polec Piłka jest okrągła
 • co robie Piłka jest okrągła
 • gadu gadulive Piłka jest okrągła
 • services sprite Piłka jest okrągła
 • services sprite Piłka jest okrągła

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>