Błaszczykowski z kartką na ramieniu

O kobiecej nieznajomości reguł gry w piłkę nożną krążą już legendy. To także jeden z często eksploatowanych tematów kabaretowych. My mężczyźni śmiejemy się, że nie potrafią przez lata zrozumieć, ile trwa mecz, co to jest spalony, kiedy jest rzut rożny, pytają kim jest ten pan co biega pomiędzy piłkarzami i nikt mu nie podaje(dla ułatwienia dodam, że chodzi o sędziego) itd, itp…

Do tego ogródka musze dorzucić jeszcze jeden kamyczek, o którym opowiedział mi po meczu Polski z Grekami kolega. Wyszedł na chwilę w trakcie relacji z pokoju, ale z telewizora dobiegł go głos komentatora, że ktoś dostał żółtą kartkę. Krzyczy więc z kuchni do żony kto ją dostał.
- Chyba Błaszczykowski – odpowiada mu po chwili.
- A za co dostał ? – zaczął drążyć temat, gdy powrócił przed ekran.
- Nie wiem – przyznała żona. – Ale chyba musi z nią grać do końca meczu.
To wzbudziło u mojego kolegi pewne podejrzenia co do wiarygodności kobiecego przekazu. Okazało się, że słusznie. Kartki Błaszczykowski w tym meczu nie dostał, natomiast żona kolegi zasugerowała się tym, że zawodnik grał w meczu z żółtą opaską kapitana na ramieniu. I to miała byc owa żółta kartka.

Może to nie jest wcale głupi pomysł, żeby sędzia tym, których ukarał, rozdawał właśnie w trakcie spotkania takie kolorowe opaski. Nie musiałby notować kar, a może i sami piłkarze mając na ręce opaskę z ostrzeżeniem pilnowali się przed popełnieniem kolejnych fauli.

Można iść dalej tym tropem, strzelcy bramek obdarowywani byliby na przykład znaczkami piłki przyczepianymi na rzepy do koszulek, ci którzy nie strzelili karnego znaczkiem fajtłapy w kształcie na przykład złamanej nogi, a ci, którzy mało biegają dostawaliby symbol leniucha. Na przykład w postaci żółwia.

Czekam na inne pomysły.

Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Błaszczykowski z kartką na ramieniu
 • kciuk Błaszczykowski z kartką na ramieniu
 • sledzik Błaszczykowski z kartką na ramieniu
 • sfora Błaszczykowski z kartką na ramieniu
 • forumowisko Błaszczykowski z kartką na ramieniu
 • services sprite Błaszczykowski z kartką na ramieniu
 • spis Błaszczykowski z kartką na ramieniu
 • wahacz Błaszczykowski z kartką na ramieniu
 • polec Błaszczykowski z kartką na ramieniu
 • co robie Błaszczykowski z kartką na ramieniu
 • gadu gadulive Błaszczykowski z kartką na ramieniu
 • services sprite Błaszczykowski z kartką na ramieniu
 • services sprite Błaszczykowski z kartką na ramieniu

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>