Nasze własne Euro 2012

Czas skończyć z piłkarskimi emocjami i zacząć własny mecz. Drużyna Jana kontra nowa rodzinna sytuacja czyli jak grać, gdy na boisku pojawia się całkiem świeży członek, a właściwie członkini rodziny.

Skład zespołu jest więc znany: Jan Bliżej Ciebie, Matylda Bliżej Ciebie, Kuba Bliżej Ciebie, w rezerwie Sparky mający boiskową ksywę pies. Wiadomo też jak będzie taktyka na najbliższe dni. Ofensywna. Kto najpierw zagra w ataku? Oczywiście Matylda, która będzie musiała zmierzyć się z porodem. Oczywiście najlepiej żeby był szybki, nie taki jak atak polskich piłkarzy, w miarę mało bolesny i zakończył się szczęśliwie dla całego sztabu.

My z Kubą zagramy na razie w defensywie, czekając na wieści z pierwszej linii. Potem, po szybkim wyleczeniu kaca przez mnie, będziemy musieli z Kubą natychmiast przejść do pomocy, Musimy tylko uważać na spalonego i faule, żeby nie dostać od sędziego żołtej lub nie daj Boże czerwonej kartki, bo przecież nad wszystkim czuwać będą czujne oczy arbitrów w postaci bardzo bliskiej rodziny członków zespołu. Pewnie w trakcie meczu pojawią się również działacze służący dobra radą, ale ich odeślemy na aut.
Na zmiany nie mamy na razie co liczyć, bo będący w odwodzie Sparky nie wydaje się doświadczonym zawodnikiem w tej grze i na razie wprowadza zamęt w szykach preferując własny styl poruszania się po boisku. Lubi bez opieki wybiec gdzieś do przodu co niekoniecznie odpowiada obecnym założeniom drużyny i trenera. No właśnie trenera. Kurdę. Przecież nie mamy trenera.

Już graliśmy kiedyś taki mecz bez niego i jakoś sobie poradziliśmy. Damy radę i tym razem. Na pewno nie tylko wyjdziemy z grupy, ale i dojdziemy do upragnionego finału.

Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Nasze własne Euro 2012
 • kciuk Nasze własne Euro 2012
 • sledzik Nasze własne Euro 2012
 • sfora Nasze własne Euro 2012
 • forumowisko Nasze własne Euro 2012
 • services sprite Nasze własne Euro 2012
 • spis Nasze własne Euro 2012
 • wahacz Nasze własne Euro 2012
 • polec Nasze własne Euro 2012
 • co robie Nasze własne Euro 2012
 • gadu gadulive Nasze własne Euro 2012
 • services sprite Nasze własne Euro 2012
 • services sprite Nasze własne Euro 2012

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>