Wyprawka do szpitala dla koleżanki, czyli dlaczego nie obejrzałem meczu Śląska

Chyba dobrze, że nie jestem kobietą. Nie tylko dlatego, że pewnie z powodu ograniczonego progu bólu, porodu bym pewnie nie przeżył, a być może i wcześniej strzeliłbym samobója w czasie tych wszystkich przygotowań do niego. Nie miałbym pewnie ani czasu, ani siły, ani ochoty na nie, bo gdy mam się spakować na kilkudniowy służbowy wyjazd jestem z tego powodu chory i zwykle robię to na ostatnią chwilę co rusz zapominając to tym, lub o tamtym. Że nie wspomnę o nagminnym nie zabieraniu szczoteczki do zębów.

A teraz kiedy przypomnę sobie, ile było rozmów i planowania przez Matyldę co musi ze sobą wziąć w wyprawce do szpitala, to jednak zdecydowanie wolę najnudniejsze wyjazdy na kursokonferencje niż przeprawy z wyprawką.

I mimo że od urodzenia naszej Kalinki minęło już trochę czasu, to od wyprawki do szpitala uwolnić się jakoś nie możemy. Ostatnio Mati pół godziny przegadała z jakąś koleżanką na temat wkładek laktacyjnych i siatkowych majteczek (ciekawe, czy robią je też w formie stringów) jakby opowiadały sobie o jakimś przełomowym wydarzeniu w dziejach ludzkości. Potem kolejne kilkadziesiąt minut siedziała przed komputerem i znów wybierała rzeczy do wyprawki do szpitala. Na szczęście tym razem już nie dla siebie, tylko dla koleżanki, która niedługo ma rodzić.
- Trzeba kobiecie pomoc. Nie mogę odmówić, ponieważ zwróciła się do mnie jako do starszej koleżanki. Jak do kogoś kto jest już specjalistą od wyprawki do szpitala. Nawet nie wiesz jak kobieta czuje się po porodzie i jak dobrze na nią działa, że może o siebie zadbać i ma wszystko czego potrzeba jej i dziecku. Jest wtedy spokojna, a to ważne – zakomunikowała Matylda, gdy nieśmiało zaproponowałem, żebyśmy już wykąpali Kalinkę, bo za pół godziny będzie w telewizji mecz.

Pewnie, że nie wiem jak się czuje kobieta po porodzie. Ale podziwiam je i ich jasne umysły nie tylko po nim, ale i przed nim. Wiele spokoju zauważyłem u Matyldy również przed porodem i jeżeli jego powodem była dobrze skonfigurowana wyprawka do szpitala, to niech tam. Niech dzięki Matyldzie spokojna będzie też jej koleżanka.

A Śląsk Wrocław w tym meczu co to chciałem go oglądać i tak przegrał u siebie 3 do zera. Szmaciarze i patałachy.

Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Wyprawka do szpitala dla koleżanki, czyli dlaczego nie obejrzałem meczu Śląska
 • kciuk Wyprawka do szpitala dla koleżanki, czyli dlaczego nie obejrzałem meczu Śląska
 • sledzik Wyprawka do szpitala dla koleżanki, czyli dlaczego nie obejrzałem meczu Śląska
 • sfora Wyprawka do szpitala dla koleżanki, czyli dlaczego nie obejrzałem meczu Śląska
 • forumowisko Wyprawka do szpitala dla koleżanki, czyli dlaczego nie obejrzałem meczu Śląska
 • services sprite Wyprawka do szpitala dla koleżanki, czyli dlaczego nie obejrzałem meczu Śląska
 • spis Wyprawka do szpitala dla koleżanki, czyli dlaczego nie obejrzałem meczu Śląska
 • wahacz Wyprawka do szpitala dla koleżanki, czyli dlaczego nie obejrzałem meczu Śląska
 • polec Wyprawka do szpitala dla koleżanki, czyli dlaczego nie obejrzałem meczu Śląska
 • co robie Wyprawka do szpitala dla koleżanki, czyli dlaczego nie obejrzałem meczu Śląska
 • gadu gadulive Wyprawka do szpitala dla koleżanki, czyli dlaczego nie obejrzałem meczu Śląska
 • services sprite Wyprawka do szpitala dla koleżanki, czyli dlaczego nie obejrzałem meczu Śląska
 • services sprite Wyprawka do szpitala dla koleżanki, czyli dlaczego nie obejrzałem meczu Śląska

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>