Sposób na kaca- jajka na miękko i zupa z kwasem z kapusty

Jajka jako kurzy produkt spożywczy to rzeczywiście coś bez czego nie mogę się obejść w moim wykwintnym menu. Jajecznica, jajka sadzone, na twardo i ostatnio również na miękko z dużą ilością majonezu i soli, to coś co rzeczywiście stawia mnie na nogi. Zauważyłem też, że te miękkie jajka są jedną z kilku rzeczy, które pomagają mi bardzo na kaca, którego oczywiście bardzo rzadko lub prawie w ogóle nie miewam(druga rzecz to żurek, a trzecia zupa ziemniaczana z kwasem z kiszonej kapusty-przepisy na te wymyślne potrawy niedługo podam, może komuś się przydadzą w walce z syndromem dnia następnego).

Wracając do jajek to jestem na razie jeszcze żywym przykładem, że bujdą jest że jajka i majonez, ale taki prawdziwy, nie żaden lajt, robią w żyłach spustoszenie niczym tsunami albo choćby polskie gradobicie.

Pisałem niedawno, że poszedłem – chyba po 10 latach – zrobić sobie podstawowe badania krwi. Trochę się bałem i dlatego odebrałem je po kilku tygodniach. I co? Nie jest źle. Zły cholesterol w normie, mimo że jak kiedyś pojechaliśmy ze znajomymi na weekend nad morze ze śniadaniem w formie szwedzkiego stołu, to straszyli mnie, że będą miał ten cholesterol taki, że skali zabraknie. Dlaczego? Bo widzieli, jak potrafiłem zjeść na śniadanie cztery sadzone i jeszcze jedno na miękko na dokładkę. Trójglicerydy też ok. Hemoglobina i cukier również. Nawet wątroba nie jest jakoś specjalnie zmasakrowana.

Ale zacząć dbać o siebie trzeba. Tym bardziej, że w moim organizmie jest jeszcze parę niewiadomych. Choćby ciśnienie. Pewnie że można iść do lekarza i on je zmierzy, ale z moją awersją do białych kitli wymyśliłem na razie inny wariant. W naszym ulubionym sklepie www.blizejciebie.pl jest bardzo duży wybór aparatów do mierzenia ciśnienia. Po prostu kupie jeden z nich i zobaczymy co dalej.

Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Sposób na kaca jajka na miękko i zupa z kwasem z kapusty
 • kciuk Sposób na kaca jajka na miękko i zupa z kwasem z kapusty
 • sledzik Sposób na kaca jajka na miękko i zupa z kwasem z kapusty
 • sfora Sposób na kaca jajka na miękko i zupa z kwasem z kapusty
 • forumowisko Sposób na kaca jajka na miękko i zupa z kwasem z kapusty
 • services sprite Sposób na kaca jajka na miękko i zupa z kwasem z kapusty
 • spis Sposób na kaca jajka na miękko i zupa z kwasem z kapusty
 • wahacz Sposób na kaca jajka na miękko i zupa z kwasem z kapusty
 • polec Sposób na kaca jajka na miękko i zupa z kwasem z kapusty
 • co robie Sposób na kaca jajka na miękko i zupa z kwasem z kapusty
 • gadu gadulive Sposób na kaca jajka na miękko i zupa z kwasem z kapusty
 • services sprite Sposób na kaca jajka na miękko i zupa z kwasem z kapusty
 • services sprite Sposób na kaca jajka na miękko i zupa z kwasem z kapusty

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>