Cudza reklama dźwignią naszego handlu

Marka Bliżej Ciebie związana z Janem Bliżej Ciebie, Matyldą Bliżej Ciebie i ich ulubionym sklepem internetowym Bliżej Ciebie staje się coraz bardziej popularna. I to nie tylko za sprawą bloga Matyldy, który jest już prawie tak samo znany, jak ten, gdzie główne skrzypce gra pewna Kasia T.

Slogan Bliżej Ciebie trafił ostatnio na telewizyjne ekrany dzięki kampanii reklamowej pewnej sieci sklepów małopowierzchniowych. Miejsca w nich niewiele, ale za to chwalą się one, że są właśnie od teraz Bliżej Ciebie czyli jak mniemam bliżej swoich klientów. Co prawda sklepowi spece od wizerunku wpadli na to kilka lat później niż zakładający sklep Bliżej Ciebie. Oni bowiem od razu, od pierwszego dnia działalności, byli bliżej klientów, a nie dopiero po wielu latach pracy na handlowym rynku.

Ale co tam. Nie bądźmy małostkowi! W imieniu swoim czyli Jana Bliżej Ciebie, Matyldy Bliżej Ciebie oraz prezesa sklepu internetowego Bliżej Ciebie serdeczne dziękujemy sieci sklepów z rysunkiem pewnego płaza w logo za tę reklamę naszej marki istniejącej na rynku już od wielu lat. I rozważamy możliwość rewanżu.

Ja jako Jan Bliżej Ciebie przyrzekam uroczyście, że pocałuje pierwsze trzy płazy tego sklepowego gatunku, które uda mi się złapać wokół najbliższych mojemu domostwu cieków wodnych. Uwolnię od czaru zaklęte tam księżniczki, które zapewne niedługo zasilą szeregi franczyzobiorców sklepów tej sieci.

Matylda Bliżej Ciebie obiecała, że w czasie następnej wizyty we Francji nie tknie już żadnego udka tego płaza serwowanego tam niczym u nas schabowy z kapustą, a prezes witryny Bliżej Ciebie coś tam przebąkiwał półgłosem, że będzie jeszcze bardziej niż zwykle uważał, żeby nie przejechać samochodem żadnego płaza tej marki na gruntowej drodze prowadzącej do jego posesji.

Ale z tymi jego zobowiązaniami bywa różnie. Często dużo mówi, a robi mniej, także na miejscu tych płazów nie cieszyłbym się za bardzo.

Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Cudza reklama dźwignią naszego handlu
 • kciuk Cudza reklama dźwignią naszego handlu
 • sledzik Cudza reklama dźwignią naszego handlu
 • sfora Cudza reklama dźwignią naszego handlu
 • forumowisko Cudza reklama dźwignią naszego handlu
 • services sprite Cudza reklama dźwignią naszego handlu
 • spis Cudza reklama dźwignią naszego handlu
 • wahacz Cudza reklama dźwignią naszego handlu
 • polec Cudza reklama dźwignią naszego handlu
 • co robie Cudza reklama dźwignią naszego handlu
 • gadu gadulive Cudza reklama dźwignią naszego handlu
 • services sprite Cudza reklama dźwignią naszego handlu
 • services sprite Cudza reklama dźwignią naszego handlu

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>