Torcik dla maluszka

Czego to kurna ludzie, a właściwie kobiety nie wymyślą.
Uwaga podaje niedawno zasłyszany przepis. Na torcik dziecięcy z okazji urodzin, chrztu, roczku. Nadaje się także jako poszpitalna wyprawka. Podstawowe składniki, kocyk, pieluchy, buciki, chusteczki, mydło, gąbki,itp. Ale po kolei.
-Wiesz, że Kasia niedługo rodzi – zaczepiły mnie na firmowym korytarzu dwie młode koleżanki z pracy, których nieco piskliwą rozmowę słychać było z daleka.
Przyznaję, że o rodzącej Kasi pamiętałem ale kiedy miał nastąpić ten jej szczęśliwy dzień nie zdawałem sobie sprawy.
- Oczywiście to chyba już niedługo – odpowiedziałem niezgodnie z prawdą. – A jak zdrowie przyszłej mamy i maluszka?
- Wszystko świetnie – odpowiedziały moje piskliwe koleżanki. No i właśnie z tej okazji przygotowujemy dla niej prezent. Dorzucisz się?
- Oczywiście. A co kupujecie?
- Torcik dla maluszka
- Ok – odpowiedziałem. Może nie znam się na diecie noworodków ale wiem, że tortów one raczej nie jedzą, tak samo jak nie „golą” gorzały i nie jarają fajek od razu po urodzeniu . Ale może się mylę. Muszę w pieluchach Kaliny poszukać tytoniu, to ja zdemaskuję.
Chyba koleżanki zauważyły moją dziwną minę, bo szybko swój przekaz sprostowały.
- To nie jest torcik do jedzenia, to torcik z pieluszek.
No to kurna wymiękłem. A niepotrzebnie, bo to podobno ostatni krzyk mody.
Wystarczy na dole zwinąć kocyk, dalej wykonać trzy pietra z różnego rodzaju pieluch udekorować na przykład bluzeczką, bucikami, ściereczką, chusteczkami pielęgnacyjnymi, śliniakiem, gryzakiem i czy tam jeszcze komu do głowy przyjdzie.
Na koniec postawić jakąś maskotkę, wszystko przymocować do siebie tajemniczym tylko kobietom znanym sposobem i oryginalny prezent gotowy.
A wszystkie jego składniki oczywiście można kupić w naszym ulubionym sklepie: www.blizejciebie.pl, ciekawe co sądzi o tym pomyśle Matylda.
Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Torcik dla maluszka
 • kciuk Torcik dla maluszka
 • sledzik Torcik dla maluszka
 • sfora Torcik dla maluszka
 • forumowisko Torcik dla maluszka
 • services sprite Torcik dla maluszka
 • spis Torcik dla maluszka
 • wahacz Torcik dla maluszka
 • polec Torcik dla maluszka
 • co robie Torcik dla maluszka
 • gadu gadulive Torcik dla maluszka
 • services sprite Torcik dla maluszka
 • services sprite Torcik dla maluszka

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>