Sposób na syndrom Kuwady

Tyle już lat żyję na tym świecie i zawsze myślałem, że chłop to w ciąży, żeby nie wiem jak się uparł, to nawet trochę być nie może.

Ale ja głupi. Może, gdy dopadnie go syndrom Kuwady. I dopiero wczoraj z jakiegoś artykułu w sieci dowiedziałem się, że coś takiego ponoć istnieje i może nawet to miałem, choć nie zdawałem sobie z tego sprawy. Nie, nie! Nie miałem, bo to dopada mężczyzn bardzo uczuciowych, a ja przecież jestem twardziel.

Syndrom Kuwady. Dobrze, że nie Kuwety, ale i tak brzmi groźnie. A jak się objawia? Otóż facet z tym syndromem, gdy jego partnerka jest w ciąży on też – pewnie, żeby nie było jej smutno – przybiera na wadze, ma huśtawki nastroju, jest nerwowy. Czasami może nawet mieć poranne nudności, zgagi, smakowe zachcianki i napieprza go kręgosłup oraz brzuch.
No i fajnie.

Ten syndrom Kuwady to pewnie sprytnie wymyślił jakiś gość, który nie wiedział już jak wytłumaczyć swojej kobiecie, dlaczego on tak tyje, nie potrafił powiedzieć, że ona go wkurza tak, iż już wyrobić nie może. Poza tym ma poranne nudności, bo zjadł za dużo hot-dogów na lunch, a kręgosłup daje mu się we znaki bo w firmie robili na korytarzu z kolegami Wielką Pardubicką, a jemu przypadła akurat rola konia.

To oczywiście moja, na pewno wypaczona, wersja syndromu Kuwady. Ale – jak wynika z przeczytanego tekstu w sieci – na świecie tacy mężczyźni naprawdę istnieją i tak emocjonalnie podchodzą do ciąży swych partnerek. Szczególnie pierwszej. I co wtedy robić. Podobno – jak mówią specjaliści – nie wolno ich odsuwać od spraw związanych z ciążą. Przyszły tata powinien towarzyszyć ciężarnej partnerce podczas wizyt u lekarza i innych badań. Warto też szczerze porozmawiać z nim czego się boi i w jaki sposób chciałby towarzyszyć kobiecie ciąży.

Ja też spieszę z pewną propozycją. Jest w sieci taki sklep; www.blizejciebie.pl gdzie można kupić wiele rzeczy, żeby ulżyć kobiecie przed porodem i po nim. I może wtedy automatycznie syndrom kuwady przestanie im tak dokuczać. Bo przecież jak kobieta będzie się lepiej czuła to i oni również. Czego wszystkim z syndromem i bez niego serdecznie życzę.

Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Sposób na syndrom Kuwady
 • kciuk Sposób na syndrom Kuwady
 • sledzik Sposób na syndrom Kuwady
 • sfora Sposób na syndrom Kuwady
 • forumowisko Sposób na syndrom Kuwady
 • services sprite Sposób na syndrom Kuwady
 • spis Sposób na syndrom Kuwady
 • wahacz Sposób na syndrom Kuwady
 • polec Sposób na syndrom Kuwady
 • co robie Sposób na syndrom Kuwady
 • gadu gadulive Sposób na syndrom Kuwady
 • services sprite Sposób na syndrom Kuwady
 • services sprite Sposób na syndrom Kuwady

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>