Zapach kobiety, czyli kto bogatemu zabroni?

Kto bogatemu zabroni jak mawia dość często i przekornie jeden ze znanych polskich konferansjerów kabaretowych. Widać z takiego samego założenia co on, tyle, że całkiem na serio, wyszli niedawno szefowie jednej ze skandynawskich firm produkujących tak zwane towary luksusowe.

Otóż wypuścili oni na rynek świeczkę o zapachu książki. To produkt dla tych wszystkich, których jeszcze je czytają, ale już tylko w formie elektronicznej poprzez swoje tablety, ipody ipady i inne gadżety.

Nie będę komentował, co o tym myślę, bo zarówno my, jak i tym bardziej Skandynawowie żyjemy w wolnych krajach i każdy może czytać książki z czego chce i wydawać swój ciężko zarobiony grosz na co chce.

Czekam teraz kiedy do filmów erotycznych dodawane będą świeczki o zapachach kobiet lub mężczyzn, do wojennych gier komputerowych o zapachu prochu i krwi, a do gier, gdzie ścigają się auta o zapachu spalin i palonej gumy z opon. Zresztą może takie już są tylko ja nic o tym nie wiem.

Zresztą pomysły nawilżania i nasączania różnych towarów zapachami nie jest nowy. Wystarczy spojrzeć na ofertę naszego ulubionego sklepu: www.blizejciebie.pl
Weźmy pod uwagę choćby oferowane tu w promocji chusteczki wzbogacone olejkiem migdałowym o właściwościach silnie odżywczych, nawilżających i łagodzących, wykonane z miękkiej i bardzo delikatnej włókniny z ozdobnym wzorem.
Mieszanina lipidów, wosków i składników nawilżających pozostaje na skórze dziecka chroni ją i nawilża, zapewniając wyjątkową miękkość i gładkość skóry.
Zastosowany olejek migdałowy posiada certyfikat ECOCERT, który nadawany jest produktom pochodzenia naturalnego. ECOCERT jest międzynarodowym, niezależnym stowarzyszeniem kontrolującym, działającym w zakresie ochrony środowiska.
Migdały pochodzą z upraw organicznych, a proces produkcji olejku jest zgodny z najbardziej restrykcyjnymi wymaganiami dbałości o środowisko naturalne.

Ciekawe czy świeczka o zapachu książki również może pochwalić się takim CV?

Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Zapach kobiety, czyli kto bogatemu zabroni?
 • kciuk Zapach kobiety, czyli kto bogatemu zabroni?
 • sledzik Zapach kobiety, czyli kto bogatemu zabroni?
 • sfora Zapach kobiety, czyli kto bogatemu zabroni?
 • forumowisko Zapach kobiety, czyli kto bogatemu zabroni?
 • services sprite Zapach kobiety, czyli kto bogatemu zabroni?
 • spis Zapach kobiety, czyli kto bogatemu zabroni?
 • wahacz Zapach kobiety, czyli kto bogatemu zabroni?
 • polec Zapach kobiety, czyli kto bogatemu zabroni?
 • co robie Zapach kobiety, czyli kto bogatemu zabroni?
 • gadu gadulive Zapach kobiety, czyli kto bogatemu zabroni?
 • services sprite Zapach kobiety, czyli kto bogatemu zabroni?
 • services sprite Zapach kobiety, czyli kto bogatemu zabroni?

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>