Przed meczem Polska- Anglia czyli stabilizator na kolanie

Ledwo chodzę. Zresztą kolega z pracy też. Tak razem kulejąc przyszliśmy w poniedziałek do firmy. Bo w niedzielę po południu wybraliśmy się na boisko.

To niby dla nas nic nowego, bo zarówno on jak i ja, jak tylko czas nam pozwala, staramy się dbać o kondycję. Przynajmniej dwa razy w tygodniu próbujemy wypocić stres biegając, jeżdżąc na rowerze lub chodząc na salę pograć ze znajomymi w kosza.

Tyle, że tym razem inni znajomi namówili nas na piłkę nożna na tak zwanym orliku, bo mieli zarezerwowany termin, a brakowało im składu, bo w ostatniej chwili ktoś wypadł.

Miałem jakieś takie przeczucie, że nie jest to dobry pomysł, bo nigdy w niedzielę nie chodziłem na takie rozrywki, starałem się raczej ten czas poświęcić rodzinie, ale akurat do Matyldy przyjechała koleżanka, miały więc czas na rozmowy o kremach i pieluchach, a mi wspaniałomyślnie pozwoliły iść na tę piłkę.

I to wszystko ich wina.

Żeby było śmieszniej a może właściwie tragiczniej, to z tym kolegą graliśmy w jednej drużynie. Obydwaj ruszyliśmy do piłki, żeby nie przejął jej na skrzydle przeciwnik, ponieważ groziło to poważnym zagrożeniem bramki. I co? Stare dziadki się zderzyły. Kolanami. Bo tak bardzo dziadki chciały odebrać tę piłkę, że się mimo iż były tak blisko siebie, nawzajem się nie zauważyły. On cierpi na lewe, ja na prawe. Przy okazji przewróciliśmy również naszego przeciwnika. Trzech rannych za jednym zamachem, to nawet na wojnie rzadko się zdarza, aby jedną kulą załatwić trzech gości.

A propos kuli. Obydwaj trochę kulejemy i śmialiśmy, że trzeba było przyjść do firmy podpierając się laskami albo właśnie kulami. On z jednej strony, ja z drugiej. Nie byłby to problem zaopatrzyć się w nie, bo wielki ich wybór jest w sklepie www.blizejciebie.pl

Jak przystało na prawdziwych mężczyzn żaden z nas oczywiście na razie nie poszedł do lekarza. Na razie smarujemy się maściami i w tym samym sklepie kupiliśmy sobie na te nasze kolanka po stabilizatorze, które dają trochę ulgi. Zobaczymy co będzie dalej.

Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Przed meczem Polska Anglia czyli stabilizator na kolanie
 • kciuk Przed meczem Polska Anglia czyli stabilizator na kolanie
 • sledzik Przed meczem Polska Anglia czyli stabilizator na kolanie
 • sfora Przed meczem Polska Anglia czyli stabilizator na kolanie
 • forumowisko Przed meczem Polska Anglia czyli stabilizator na kolanie
 • services sprite Przed meczem Polska Anglia czyli stabilizator na kolanie
 • spis Przed meczem Polska Anglia czyli stabilizator na kolanie
 • wahacz Przed meczem Polska Anglia czyli stabilizator na kolanie
 • polec Przed meczem Polska Anglia czyli stabilizator na kolanie
 • co robie Przed meczem Polska Anglia czyli stabilizator na kolanie
 • gadu gadulive Przed meczem Polska Anglia czyli stabilizator na kolanie
 • services sprite Przed meczem Polska Anglia czyli stabilizator na kolanie
 • services sprite Przed meczem Polska Anglia czyli stabilizator na kolanie

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>