Krzyk w sypialni

Zadzwoniła znajoma. Właściwie to chciała rozmawiać z Matyldą, ale skoro jej nie było, to ja wysłuchałem Justyny, która niedawno wprowadziła się do mieszkania na nowym osiedlu. Blok był już zasiedlony gdzieś od roku, więc ona czuje się tu trochę jak nowa. W całej klatce schodowej tylko 8 mieszkań. Teren monitorowany, mieszkania własnościowe i drogie.

Wszystko byłoby dobrze, gdyby Justyna codziennie o jednej porze, zawsze wieczorem nie słyszała płaczu dziecka, czasami tak przeraźliwego, że aż ciarki przechodzą. Prawdopodobnie dochodzi on od sąsiadów mieszkających piętro niżej.

- Słuchaj nie wiedziałam jak mam zareagować – zapytała Justyna – To prawdopodobnie płakał kilkulatek, którego raczej rzadko spotykałam, choć gdy go widziałam, nic nie wskazywało, żeby tam działo się coś złego się tam działo. Rodzice też wyglądali na normalnych. Ale wiesz jak to jest. Tyle się ostatnio w telewizji pokazuje przykładów przemocy domowej, czasami dochodzi do tragedii, a potem wszyscy mówią, że nic nie wiedzieli, nic nie słyszeli i w efekcie nikt nie szukał pomocy. Nie chciałam być kapusiem, ale zadzwoniłam do dzielnicowego, żeby sprawdził co się tam dzieje. Dobrze zrobiłam.

- Chyba dobrze. Nic się nie martw, lepiej jak to się mówi dmuchać na zimnie. Pewnie nic złego tam się nie dzieje. Policjant sprawdzi dla pewności a ty będziesz miała czyste sumienie – odpowiedziałem, ale od razu przypomniała mi się historia, która kiedyś opowiadał przy wódeczce pewien policjant, którego poznałem przypadkowo w czasie męskiego wyjazdu na narty. Kiedy jeszcze był młodym krawężnikiem dostał zadanie, aby sprawdzić, co dzieje się w jednym z mieszkań, ponieważ sąsiadkę zaniepokoiły kobiece krzyki, które słyszała co kilka dni zza ściany. Myślała, że kobietę bije partner i gdy znów się to powtórzyło zadzwoniła na policję z prośbą o szybką interewencję. Policjanci byli blisko więc pojawili się szybko. I co się okazało? Kobiecie nikt nie robił krzywdy, wręcz przeciwnie. Okazało się, iż ona tak głośno przeżywała miłosne uniesienia w sypialni. W komendzie śmiali się z niego przez tydzień.

Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Krzyk w sypialni
 • kciuk Krzyk w sypialni
 • sledzik Krzyk w sypialni
 • sfora Krzyk w sypialni
 • forumowisko Krzyk w sypialni
 • services sprite Krzyk w sypialni
 • spis Krzyk w sypialni
 • wahacz Krzyk w sypialni
 • polec Krzyk w sypialni
 • co robie Krzyk w sypialni
 • gadu gadulive Krzyk w sypialni
 • services sprite Krzyk w sypialni
 • services sprite Krzyk w sypialni

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>