Warkoczyk na plecach i kolczyk w uchu

dziecko 150x150 Warkoczyk na plecach i kolczyk w uchuDo mody mam, nazwijmy to, stosunek chłodny. Wiem, że coś takiego istnieje, ale raczej sam tego stosuję. Co innego Matylda. Moda to jedna z wielu jej pasji. Dlatego czasami jak zobaczy jak się wystroiłem, to jej najłagodniejsza ocena brzmi, iż wyglądam jak stróż w Boże Ciało. Wtedy niestety nie wypuści mnie bez zmiany garderoby. Czego osobiście nie cierpię.

Kiedy tak czasami zerkam jej przez ramię na ekran komputera i widzę jak ogląda zdjęcia z najmodniejszymi ubraniami dla kilkulatków, jakieś tam stylizację, to myślę sobie, że rzeczywiście czasami nawet fajnie to wygląda, choć wszystko ma swoje granice. Nie można z dziecka, któremu bliżej do żłobka niż szkoły robić za pomocą stroju licealisty, który rusza na podbój koleżanek. To pewnie zabawne, ale głównie dla rodziców, bo mi się coś wydaje, że prostsze stroje bardziej sprzyjają dziecięcym zabawom. No bo to pobrudzić się można i nawet zrobić w nich dziurę lub coś urwać i nie będzie straty za kilkaset złotych. Bo przecież dziecięca moda nie jest tania.

Chodzę czasami do fryzjera po to, aby pani przejechała mi maszynką po włosach. Góra ostrze numer 6, boki i tył trójka, o ile nie pomyliłem numerów i ostatnio kiedy czekałem w kolejce pani fryzjerka zajmowała się takim kilkulatkiem. Chłopak włosy miał dość długie i mamusia chciała, żeby je ściąć, ale zrobić też z tyłu początek czegoś co będzie w przyszłości kitkiem, warkoczykiem czy kij wie czym jeszcze. Klient nasz pan – jak mówią w kabarecie Ani Mru-Mru. Zaczątek warkoczyka został zrobiony, ale co prawda wyglądał jak kozia bródka, tylko że z tyłu głowy.

Ok. Pewnie się nie znam, ale kiedyś dzieciaki broniły się przed obcinaniem na zero, teraz pewnie niektórzy woleliby już mieć włosy jak główka zapałki niż służyć rodzicom za modele na wybiegu.
Nie chciałbym krakać, ale mamuśka tego chłoptasia wyglądała mi na taką, co to od fryzjera pójdzie do kosmetyczki i da swemu synowi przekłuć ucho, żeby mu tam wstawić kolczyk, taki z cyklu czarny łepek od szpilki. Widziałem już chłopców tak przystrojonych i małe dziewczynki ze złotymi kolczykami w uszach i to nie były halucynacje. Tylko czy to jeszcze moda, czy już robienie dzieciom krzywdy w imię jakiś własnych modowych wizji?

Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Warkoczyk na plecach i kolczyk w uchu
 • kciuk Warkoczyk na plecach i kolczyk w uchu
 • sledzik Warkoczyk na plecach i kolczyk w uchu
 • sfora Warkoczyk na plecach i kolczyk w uchu
 • forumowisko Warkoczyk na plecach i kolczyk w uchu
 • services sprite Warkoczyk na plecach i kolczyk w uchu
 • spis Warkoczyk na plecach i kolczyk w uchu
 • wahacz Warkoczyk na plecach i kolczyk w uchu
 • polec Warkoczyk na plecach i kolczyk w uchu
 • co robie Warkoczyk na plecach i kolczyk w uchu
 • gadu gadulive Warkoczyk na plecach i kolczyk w uchu
 • services sprite Warkoczyk na plecach i kolczyk w uchu
 • services sprite Warkoczyk na plecach i kolczyk w uchu

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>