Spokojny sen w samochodowym foteliku

Niedawno sam zrozumiałem jakie znaczenie mają zapięte pasy bezpieczeństwa w samochodzie nawet przy niewielkiej stłuczce. O czym innym przekonała się kobieta prowadząca auto znajdujące się za mną.
Czekając na skrzyżowaniu na zmianę świateł usłyszałem zgrzyt z tyłu pojazdu i poczułem, że jakaś tajemnicza siła przesunęła moje auto bliżej przejścia dla pieszych. Dobrze, że nikt akurat tamtędy nie szedł. Mną też bujnęło i gdybym nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa mogłby zaryć nosem w kierownicę.
Spojrzałem w lusterko,  a tam zobaczyłem tylko przerażone oczy młodej kobiety, która najpierw nerwowo starała się odpiąć swój pas,  a kiedy jej to się już udało, wyskoczyła z auta obiegła je od strony bagażnika i otworzyła tylne drzwi.
Kiedy wysiadłem zrozumiałem, co znaczył ten rajd. Na tylnym siedzeniu było jej dziecko. Na szczęście w foteliku  i dobrze zapięte. Chyba nawet się nie obudziło w czasie tej niewielkiej stłuczki.
Nasze spotkanie zakończyło się więc na szczęście pękniętych zderzakach. Mama malucha całą winę wzięła na siebie i teraz czeka wizyta w moim towarzystwie ubezpieczeniowym, żeby wszcząć procedurę wypłaty odszkodowania.
To zdarzenie pokazało jak wielkie znaczenie ma przewożenie dziecka w specjalnych fotelikach. Ale tylko w takich, które są odpowednio zamocowane i spełniają normy, a nie są jedynie tanią podróbką markowych produktów.
A foteliki samochodowe posiadające odpowiednie certyfikaty najlepiej kupić w sklepie www.blizejciebie.pl, wyposażone są one 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, zapięcia umożliwiające łatwe i bezpieczne zamontowanie fotela w samochodzie, dodatkowy zagłówek stabilizujący główkę dziecka, 5 pozycji nachylenia fotela i zdejmowany materiał tapicerki, łatwy do utrzymania czystości. Dodatkowo można go wyposażyć w antypotowe wkładki dostępne z tym samym sklepie www.blizejciebie.pl
Jan Bliżej Ciebie

Fotelik samochodowy Coto baby SALSA SUPRA niebieski 09 130 Spokojny sen w samochodowym foteliku

Podziel się na:
 • services sprite Spokojny sen w samochodowym foteliku
 • kciuk Spokojny sen w samochodowym foteliku
 • sledzik Spokojny sen w samochodowym foteliku
 • sfora Spokojny sen w samochodowym foteliku
 • forumowisko Spokojny sen w samochodowym foteliku
 • services sprite Spokojny sen w samochodowym foteliku
 • spis Spokojny sen w samochodowym foteliku
 • wahacz Spokojny sen w samochodowym foteliku
 • polec Spokojny sen w samochodowym foteliku
 • co robie Spokojny sen w samochodowym foteliku
 • gadu gadulive Spokojny sen w samochodowym foteliku
 • services sprite Spokojny sen w samochodowym foteliku
 • services sprite Spokojny sen w samochodowym foteliku

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>