Jan Dobra Rada czyli z fotela leniwego partnera

Co może ulżyć w przedświątecznej gorączce? Zakupy w sklepie internetowym? To pewne! Namawiamy do tego gorąco i do skorzystania z witryny www.blizejciebie.pl, bo tam znaduje się wiele towarów mogących być atrakcyjnymi prezentami dla każdego. Naprawdę warto tam zajrzeć i byc blisko sklepu Bliżej Ciebie.

Ale nie tylko zakupy w sieci ułatwiają przedświąteczne życie. Skoro ostatnio zamieniłem się trochę w wujka dobra rada, który sam niewiele robiąc, wskazuje zabieganym kobietom jak mogą sobie ulżyć w przedświątecznych przygotowaniach, to tej krótkiej serii ciąg dalszy.

Wpadała mi w ręce reklamówka firmy, która oferuje pomoc w przedświatecznych porządkach. Chodzi o mycie okien, trzepanie dywanów, pranie wykładzin, czyszczenia łazienek, kaloryferów, itp. Ma ona stawkę godzinową. Za gruntowne sprzątnięcie domku jednorodzinnego potrzebuje minimum siedem godzin, co wynosi około 200 – 250 złotych.
To to? Nic innego, Drogie Panie, jak tylko zamawiać.

Idąc dalej tym tropem. Pewnie Matylda się na mnie obrazi, ale czy ja wiem czy jej pierogi są o wiele lepsze niż te zakupione w firmie cateringowej. No dobra na pewno są lepsze, ale można by kiedyś wypróbować na przykład jak smakują te z cateringu i oprócz nich zamówić ryby, kluski z makiem barszczyk. Ile roboty jak to się mówi odejdzie. A cena w mieście średniej wielkości: za 5 sztuk pierogów trzeba zapłacić 7 lub 8 złotych.

No dobra. To było coś, żeby ulżyć kobietom. A teraz czas na pomoc dla mężczyzn. Czekam kiedy pojawią się firmy, które za nas potomków Adama, tak zajętych przed świętami, kupią choinkę, przyniosa ją do domu, zamocują ją w stojaku, powieszą na niej lampki, których przewody zawsze się placzą i jeszcze drzewko przystroją.

Kto pierwszy otworzy taki biznes to, po pierwsze, poproszę o podatek od zysków za pomysł, a po drugie o informację gdzie się znajduje, ponieważ będę jednym z pierwszych klientów.

Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Jan Dobra Rada czyli z fotela leniwego partnera
 • kciuk Jan Dobra Rada czyli z fotela leniwego partnera
 • sledzik Jan Dobra Rada czyli z fotela leniwego partnera
 • sfora Jan Dobra Rada czyli z fotela leniwego partnera
 • forumowisko Jan Dobra Rada czyli z fotela leniwego partnera
 • services sprite Jan Dobra Rada czyli z fotela leniwego partnera
 • spis Jan Dobra Rada czyli z fotela leniwego partnera
 • wahacz Jan Dobra Rada czyli z fotela leniwego partnera
 • polec Jan Dobra Rada czyli z fotela leniwego partnera
 • co robie Jan Dobra Rada czyli z fotela leniwego partnera
 • gadu gadulive Jan Dobra Rada czyli z fotela leniwego partnera
 • services sprite Jan Dobra Rada czyli z fotela leniwego partnera
 • services sprite Jan Dobra Rada czyli z fotela leniwego partnera

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>