Niania na baterię

Myślę, że wiele roczników Polaków pamięta serial „Czterej Pancerni i Pies”. I Janka, który w jednym z pierwszych odcinków jedzie na tyły frontu, aby pobrać nową radiostację. Sprawdza ich funkcjonowanie przez kilka godzin i kiedy w końcu ktorąś wybiera, szef wojskowego zaopatrzenia pyta go dlaczego to zajęło mu to tyle czasu.
- Radiostacja musi być sprawna, bo od tego zależy czasami nasze życie – mniej więcej taki słowami Janek-pancerniak tłumaczy swe długie sprawdzenie tego urządzenia.

Dziś również dobra łączność jest ważna. Może nie tak często jak u pancerniaków decyduje o ludzkim życiu, ale na pewno wiele rzeczy potrafi ułatwić w codziennym funkcjonowaniu. Na przykład kontakt z własnymi dziećmi. Dzięki komórce możemy sprawdzać czy są bezpieczne.

Również z takimi pociechami co to jeszcze czas spędzają głównie w łóżeczkach można też mieć stały i bliski kontakt, mimo że nie przebywa się ciągle tam, gdzie one. Elektroniczna niania to dziś nie jakaś fanaberia, tylko sprzęt pierwszej potrzeby dla rodziców.
Szeroki ich wybór zapewnia nasz ulubiony z Matyldą sklep internetowy: www.blizejciebie.pl
Taka niania na baterię to dobry pomysł na świąteczny prezent, ale przecież nie tylko. Prezentujemy jedną z nich z czujnikiem ruchu BabyOno, kontroluje on ruchy dziecka i jego najbliższego otoczenia (np. zbliżające się rodzeństwo, zwierzęta domowe, itp.). Niania posiada optyczny sygnalizator ruchu dziecka, alarm wibracyjny, przydatny w głośnych pomieszczeniach.
Zasięg działania do 250 m (na otwartej przestrzeni), praca na 2 kanałach pomaga uniknąć zakłóceń transmisji. Niana zasilana jest bateriami i zasilaczem, posiada dźwiękową informację o poziomie zużycia baterii i regulowaną głośność odbiornika i czułość nadajnika.

Jan Bliżej Ciebie niania Niania na baterię

Podziel się na:
 • services sprite Niania na baterię
 • kciuk Niania na baterię
 • sledzik Niania na baterię
 • sfora Niania na baterię
 • forumowisko Niania na baterię
 • services sprite Niania na baterię
 • spis Niania na baterię
 • wahacz Niania na baterię
 • polec Niania na baterię
 • co robie Niania na baterię
 • gadu gadulive Niania na baterię
 • services sprite Niania na baterię
 • services sprite Niania na baterię

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>