Noworoczne postanowienia? Chyba nie mam

woreczki Noworoczne postanowienia? Chyba nie mamZ Nowym Rokiem nowym krokiem jak mówi porzekadło, co oznacza, że wielu z nas wraz z początkiem kalendarza stawia przed sobą jakieś nowe cele. Jedni mówią, że schudną, inni deklarują rzucenie palenia, kolejni znalezienie nowej pracy lub zwiększenie zarobków. Są też tacy, którzy twierdzą, że pracują za dużo i będą więcej czasu poświęcać rodzinie lub swoim pasjom, a jeżeli takich nie mają, to je sobie właśnie teraz znajdą.
Noworoczne postanowienia mają jednak to do siebie, że często pozostają na etapie planowania, co powoduję u wielu jeszcze większą frustrację. Jak wynika z badań, podobno tylko 20 procent takich postanowień jest realizowanych i to też nie zawsze do końca.
Najczęściej popełnianym błędem przy planowaniu noworocznym jest formułowanie zbyt wielu celów jednocześnie i które dotykają zbyt wielu sfer życia. Dobra lista noworocznych postanowień nie może być długa, a cele powinnny być realne, osiągalne i przede wszystkim jasno sformułowane. Musi też dać się je zmierzyć. Na przykład będę dwa razy w tygodniu spacerować szybkim marszem po godzinie. Albo, zamiast ogólnego będę oszczędzać, trzeba przyjąć, że odłożę co tydzień 10 złotych.
Cele nie mogą być też zbyt wygórowane, bo jeżeli się ich nie osiąga to człowiek się szybko zniechęca. Dlatego na przykład zamiast stwierdzenia znajdę nową pracę, lepiej powiedzieć sobie, że co tygdzień odpowiem na dwa ogłoszenia o pracę, a zamiast zwiedzę cały świat, pojadę do trzech mias,t w których jeszcze nie byłem.
Swoje cele warto też zapisać i w trakcie realizacji korzystać z pomocy innych, z którymi razem rzucamy palenie, czy bierzemy się za poprawę kondycji fizycznej.
To tylko niektóre rady dla tych, którzy lubują się w noworocznych postanowieniach. Ja osobiście nigdy żadnych takowych nie generuję, bo po co przysparzać sobie dodatkowych obowiązków. Na pewno natomiast w rozpoczynającym się roku będziemy tak samo często lub nawet częściej korzystać z dobrodziejstw sklepów internetowych, w tym oczywiście naszego ulubionego www. blizejciebie.pl, bo to prościej, szybciej i przyjemniej.
Ostatnio kupiliśmy tam na przykład woreczki na zużyte pieluszki, które przydałby się podczas świąteczno-noworocznych wizyt u rodziny i znajomych. Doskonale spełniają one również swoją rolę w podróży, czy na dłuższych spacerach.
Woreczki nasączone są specjalnym składnikiem, który neutralizuje nieprzyjemne wonie przy zmianie pieluszki i współgra z zapachem produktów do higieny dzieci. Woreczki łatwo wyjmuje się z opakowania przy użyciu jednej ręki, dzięki specjalnemu materiałowi, z którego są wykonane oraz sposobie ich pakowania. Brzoskwiniowy kolor woreczka skutecznie maskuje jego zawartość, a łatwo wiązane uszy pozwalają na szczelne zamknięcie. Wielkość woreczka jest na tyle duża, że mieści pieluszki we wszystkich rozmiarach wraz z zużytymi chusteczkami i wacikami.
Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Noworoczne postanowienia? Chyba nie mam
 • kciuk Noworoczne postanowienia? Chyba nie mam
 • sledzik Noworoczne postanowienia? Chyba nie mam
 • sfora Noworoczne postanowienia? Chyba nie mam
 • forumowisko Noworoczne postanowienia? Chyba nie mam
 • services sprite Noworoczne postanowienia? Chyba nie mam
 • spis Noworoczne postanowienia? Chyba nie mam
 • wahacz Noworoczne postanowienia? Chyba nie mam
 • polec Noworoczne postanowienia? Chyba nie mam
 • co robie Noworoczne postanowienia? Chyba nie mam
 • gadu gadulive Noworoczne postanowienia? Chyba nie mam
 • services sprite Noworoczne postanowienia? Chyba nie mam
 • services sprite Noworoczne postanowienia? Chyba nie mam

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>