Orkiestra dla babci i dziadka czyli dobre pomysły na prezent dla seniora

dzienbabci4 Orkiestra dla babci i dziadka czyli dobre pomysły na prezent dla senioraPrzeglądałem akurat w pracy bloga niezrównanej Matyldy i jej post, w którym przedstawia trendy w „nieletniej modzie”, gdy za plecami usłyszałem głos koleżanki.
- Przepraszam, że Cię podglądam, ale jakie fajne dzieciaki, to Twoje – zapytała.
Nie lubię, że co prawda, gdy ktoś zagląda przez ramię w mój komputer, ale tym razem postanowiłem nie reagować, tym bardziej, że koleżanka, która mnie zaczepiła to jedna z najstarszych naszych pracownic jak to się mówi dusza człowiek i do rany przyłóż i na pewno nie chciała mnie szpiegować.
- Nie moje, ale rzeczywiście ich ubrania mogą robić wrażenie. Powiem ci w sekrecie, że moja żona, która ma oko na wszelkie modowe trendy też nie gorzej je ubiera – odpowiedziałem grzecznie – I to jej blog.
- A to co? – zapytała wskazując na inteligentne pojemniki na zużyte pieluchy
Wytłumaczyłem naszej nestorce o co mniej więcej chodzi.
- To mogło by przydać się mojej córce. I to rzeczywiście produkują i można to kupić. Przyznam, że w żadnym sklepie nie widziałam – zdziwiła się koleżanka.
- W takim normalnym sklepie z ladą i ekspedientkami może nie, ale w internetowym www.bliżejciebie.pl jak najbardziej – wyjaśniłem.
- A tak słyszałam coś o nich. To napisz mi adres, dam córce.
Adres napisałem, kartkę wręczyłem i przez chwilę zastanawiałem się czy nie powinienem pójść dalej. Opowiedzieć starszej koleżance o tym, że www. blizejciebie.pl ma też bogatą ofertę dla seniorów. Ale w ostatniej chwili ugryzłem się w język. To mogło by być źle odebrane.
- Dobrym akwizytorem to ty byś nie był – powiedziałem sobie w duchu, ale bijąc się w pierś rzeczywiście muszę przyznać, że www.bliżejciebie.pl ofertę dla seniorów ma bogatą. Jurek Owsiak i jego orkiestra mogliby zrobić tu niezłe zakupy. Przecież w tym roku jego wolontariusze zbierają datki również na sprzęt, którzy ma ulżyć seniorom. Dlatego Jurek polecam www.blizejciebie.pl
Sie ma!
Orkiestra zagra w niedzielę 13 stycznia, natomiast 21 stycznia to dzień babci, potem przyjdzie czas na dzień dziadka. W www.blizejciebie.pl wszyscy, którzy chcą zrobić praktyczny prezent swoim seniorom znajdą na pewno tu coś dla siebie. Tylko trzeba się spieszyć, bo Jurek może wszystko wykupić.
Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Orkiestra dla babci i dziadka czyli dobre pomysły na prezent dla seniora
 • kciuk Orkiestra dla babci i dziadka czyli dobre pomysły na prezent dla seniora
 • sledzik Orkiestra dla babci i dziadka czyli dobre pomysły na prezent dla seniora
 • sfora Orkiestra dla babci i dziadka czyli dobre pomysły na prezent dla seniora
 • forumowisko Orkiestra dla babci i dziadka czyli dobre pomysły na prezent dla seniora
 • services sprite Orkiestra dla babci i dziadka czyli dobre pomysły na prezent dla seniora
 • spis Orkiestra dla babci i dziadka czyli dobre pomysły na prezent dla seniora
 • wahacz Orkiestra dla babci i dziadka czyli dobre pomysły na prezent dla seniora
 • polec Orkiestra dla babci i dziadka czyli dobre pomysły na prezent dla seniora
 • co robie Orkiestra dla babci i dziadka czyli dobre pomysły na prezent dla seniora
 • gadu gadulive Orkiestra dla babci i dziadka czyli dobre pomysły na prezent dla seniora
 • services sprite Orkiestra dla babci i dziadka czyli dobre pomysły na prezent dla seniora
 • services sprite Orkiestra dla babci i dziadka czyli dobre pomysły na prezent dla seniora

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>