Prosty sposób na suche powietrze czyli para buch i nawilżacz w ruch

Tegoroczna zima miała być bardzo łagodna. Miała być, ale wiele wskazuje na to, że szybko za oknem minusowych temperatur się nie pozbędziemy. – To dobrze – jak mówi nasz zaprzyjaźniony taksówkarz. – Przynajmniej robaki wymarzną.

Być może w tej teorii jest sporo racji i latem dzięki obecnym mrozom będzie mniej komarów meszek i innego latającego i upierdliwego tałatajstwa lubującego się w naszej krwi, ale mróz to nie tylko chłodny dyskomfort podczas przebywania na tak zwanym świeżym powietrzu. To także suche powietrze w domu lub w mieszkaniu.

I wcale nie chodzi o to suche powietrze, którym co niektórzy próbują wytłumaczyć swój ranny ból głowy i nadmierne pragnienie wywołane zbyt silnym nawadnianiem procentami organizmu poprzedniego dnia. Chodzi o to suche powietrze związane z sezonem grzewczym i – już poważnie do rzeczy podchodząc – to poziom wilgotności powietrza, ma tam gdzie mieszkamy duży wpływ na zdrowie mieszkańców.

Suche powietrze to raj dla roztoczy rozwijających się w: kurzu, pyłkach, dymie oraz sierści zwierząt. Suche powietrze wzmaga wchłanianie zanieczyszczeń przez organizm, czego efektem mogą być alergie i choroby układu oddechowego. Mała niska wilgotność szkodzi też na gardło. Suche powietrze podrażnia śluzówki i mechanizmy chroniące układ oddechowy – skóra zaczyna swędzieć, pojawia się uciążliwy kaszel, poranna chrypka, drapanie w gardle i katar. Szczególnie wrażliwe na ten symptom są dzieci.

Sam pamiętam jak kiedyś wieszało się na kaloryferach pojemniki z wodą lub kładło mokre ręczniki. Teraz są bardziej efektywne metody, a urządzenia, które pomogą zachować w domu odpowiedni poziom wilgoci można znaleźć w sklepie WWW.BLIZEJ-CIEBIE.PL
Choćby to kryjące się pod intrygująca nazwą Flaem Hippo Deluxe z systemem chłodzenia.
Jest to nawilżacz parowy wytwarzający czystą parę, która jest bezpieczna dla dróg oddechowych. Wszelkie bakterie lub wirusy są niszczone w wysokiej temperaturze.
Nawilżacz parowy Flaem Hippo Deluxe może pracować bez przerwy nawet 24 godziny, dedykowany jest powierzchniom do 25 metrów kwadratowych. Urządzenie pracuje cicho, dzięki czemu nie przeszkadza w codziennych sprawach domowników, zużywa niewiele energii i jest objęte 5 letnią gwarancją.
Jan Bliżej Ciebie
NAWILZACZ Prosty sposób na suche powietrze czyli para buch i nawilżacz w ruch

Podziel się na:
 • services sprite Prosty sposób na suche powietrze czyli para buch i nawilżacz w ruch
 • kciuk Prosty sposób na suche powietrze czyli para buch i nawilżacz w ruch
 • sledzik Prosty sposób na suche powietrze czyli para buch i nawilżacz w ruch
 • sfora Prosty sposób na suche powietrze czyli para buch i nawilżacz w ruch
 • forumowisko Prosty sposób na suche powietrze czyli para buch i nawilżacz w ruch
 • services sprite Prosty sposób na suche powietrze czyli para buch i nawilżacz w ruch
 • spis Prosty sposób na suche powietrze czyli para buch i nawilżacz w ruch
 • wahacz Prosty sposób na suche powietrze czyli para buch i nawilżacz w ruch
 • polec Prosty sposób na suche powietrze czyli para buch i nawilżacz w ruch
 • co robie Prosty sposób na suche powietrze czyli para buch i nawilżacz w ruch
 • gadu gadulive Prosty sposób na suche powietrze czyli para buch i nawilżacz w ruch
 • services sprite Prosty sposób na suche powietrze czyli para buch i nawilżacz w ruch
 • services sprite Prosty sposób na suche powietrze czyli para buch i nawilżacz w ruch

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>