Noż się, kurde, w kieszeni otwiera!

- Dopóki nie powstał internet nie widziałem, że na świecie jest tylu idiotów – to zdanie chyba Stanisława Lema jak ulał pasuje do dwóch filmików, które pod koniec ubiegłego tygodnia obiegły sieć.

Oba dotyczą 3 lub 4-letnich chłopców. Dorośli, prawdopodobnie ich rodzice, uwiecznili na nich wyczyny swych pociech. W jednym przypadku dziecko zaciąga się papierosem i katuje lalkę, a w drugim tata każe 4-letniemu dziecku bić głową, kopać i uderzać pięściami w matę, którą trzyma. Przy okazji słychać, że dziecko jest namawiane do agresji wulgaryzmami. Samo też ich nie unika. A chodzi między innymi o kibicowanie jednemu z klubów piłkarskich.

Aby być bliżej atmosfery jaką stworzyli autorzy tych filmików, można tylko powiedzieć, że kurdę po prostu nóż się w kieszeniu otwiera, gdy to się ogląda. Mam nadzieję, że tymi publikacjami w sieci, a właściwie ich autorami, którzy są bardzo zadowoleni z tego, co robią ich dzieci, wręcz się tym chwalą, zajmie się prokuratura.

W tym przypadku śmiem twierdzić, że dobrze, że jest Internet. Że cała ta karygodna zabawa wyszła na światło dziennie. Bo może teraz ktoś spoza środowiska tych rodzin zainteresuje się ich wyczynami i postawi opiekunów do pionu, aby ich dzieci nie zostały wychowane na bandytów. Ale niestety może być też tak, że to właśnie pokusa wątpliwej, ale jednak, sławy internetowej nakłoniła autorów tych filmów do takiego sterowania dziećmi, aby ją zdobyć. Internetu nikt już nie zamknie. Głupich rodziców jeszcze ciągle na szczęście można.

 Noż się, kurde, w kieszeni otwiera!

Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Noż się, kurde, w kieszeni otwiera!
 • kciuk Noż się, kurde, w kieszeni otwiera!
 • sledzik Noż się, kurde, w kieszeni otwiera!
 • sfora Noż się, kurde, w kieszeni otwiera!
 • forumowisko Noż się, kurde, w kieszeni otwiera!
 • services sprite Noż się, kurde, w kieszeni otwiera!
 • spis Noż się, kurde, w kieszeni otwiera!
 • wahacz Noż się, kurde, w kieszeni otwiera!
 • polec Noż się, kurde, w kieszeni otwiera!
 • co robie Noż się, kurde, w kieszeni otwiera!
 • gadu gadulive Noż się, kurde, w kieszeni otwiera!
 • services sprite Noż się, kurde, w kieszeni otwiera!
 • services sprite Noż się, kurde, w kieszeni otwiera!

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Noż się, kurde, w kieszeni otwiera!

 1. Paweł pisze:

  tak… nóż się, kurde, w kieszeni otwiera w świece, w którym złe zachowania są nagradzane, a dobre nie zauważane lub nawet wyśmiewane. Głupota jest teraz w modzie, a nawet w cenie. Wystarczy spojrzeć na zachodnie gwiazdki lansujące kulturę porno biznesu oraz agresję ulicznego gangstera.

 2. fun Jana pisze:

  a nie wydaje się Wam , że to zwykła głupota, która jak wiadomo powszechnie jest niezmierzona i jest w stanie zostawić swoje ziarenka gdzie popadnie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>