Blondynki i brunetki wygrywają z rudymi

Czy wiecie drogie Panie, że w czwartym kwartale ubiegłego roku na okładkach Waszych ulubionych pism kobiecych najczęściej pojawiały się Panie o blod włosach, drugie były brunetki. Znacznie rzadziej można było tam zobaczyć rude. To akurat rozumiem, bo przecież rude to ponoć fałszywe, a prasa również kobieca musi przynajmniej stwarzać pozory wiarygodności.

Na blogu Matyldy: www.matylda-blizejciebie.pl napisałem już skąd czerpię tę nieogranięte pokłady wiedzy na temat prasy kobiecej. Stamtąd też pochodzą informacje o tym, że w tej prasie najczęściej w 4 kwartale ubiegłego roku pojawiały się tematy związane z życiem celebrytów. Oprócz wiadomości dotyczących kryzysu małżeńskiego Małgorzaty i Jacka Rozenków, rekordy biły doniesienia o w związku Anny Dereszowskiej i Piotra Grabarczyka, rozstaniu Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego, decyzji Marty Kaczyńskiej-Dubienieckiej o rozwodzie. Dziennikarze tych czasopism informowali również o zawarciu związków małżeńskich przez Michała Lesienia i Andrzeja Suprona (oczywiście oddzielnie), o zaręczynach Kuby Wesołowskiego.
W mediach tych zastanawiano się jakie imię Agnieszka Chylińska nada swojemu dziecku oraz nad tym, czy Anna Mucha planuje drugie dziecko.
Zgodnie z obietnicą daną na blogu Matyldy pragnę też poinformować, że w pismach kobiecych najcześciej pojawiającym się mężczyzną był Michał Adamczyk, drugie miejsce wśród kobiet z okładek zajęła Katarzyna Zielińska, trzecie Anna Dereszowska.

Jeżeli jeszcze się nie domyślacie, która kobieta najczęściej pojawiała się w ostatnich trzech miesiącach ubiegłego roku na okładkach pism dla pań, to informację tę znajdziecie na blogu Matyldy; www. matylda-blizejciebie.pl
Jan Bliżej Ciebie
P.S. Niektórych nazwisk osób z rankingu nie znam, ale widać są to popularne osoby, skoro o nich się w ogóle pisze

Podziel się na:
 • services sprite Blondynki i brunetki wygrywają z rudymi
 • kciuk Blondynki i brunetki wygrywają z rudymi
 • sledzik Blondynki i brunetki wygrywają z rudymi
 • sfora Blondynki i brunetki wygrywają z rudymi
 • forumowisko Blondynki i brunetki wygrywają z rudymi
 • services sprite Blondynki i brunetki wygrywają z rudymi
 • spis Blondynki i brunetki wygrywają z rudymi
 • wahacz Blondynki i brunetki wygrywają z rudymi
 • polec Blondynki i brunetki wygrywają z rudymi
 • co robie Blondynki i brunetki wygrywają z rudymi
 • gadu gadulive Blondynki i brunetki wygrywają z rudymi
 • services sprite Blondynki i brunetki wygrywają z rudymi
 • services sprite Blondynki i brunetki wygrywają z rudymi

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>