Jak aktor w wodzie

Drogie Panie, Drodzy Panowie. Widać Bóg od rozdzielania dziwnych informacji mailowych dał mi zadanie informowania Czytelników mojego bloga o życiu rodzimych aktorów piosenkarzy i innych artystów żeby nie powiedzieć cele brytów cokolwiek to słowo oznacza. Dostaje bowiem na swoją skrzynkę nowe informacje o życiu tej grupy naszego szczęśliwego społeczeństwa.
Ostatnio na przykład dowiedziałem się kto jest mistrzem Polski aktorów w pływaniu kobiet i mężczyzn. I mało tego, otóż 17 lutego na jednej z pływalni Warszawy ci czempioni będą mieli okazję bronić swoich tytułów, ponieważ odbędą się kolejne mistrzostwa. I to przy udziale nie byle jakich organizatorów, patronatów itp, itd.
Otóż honorowy patronat nad mistrzostwami sprawował będzie ZASP, PZP, oraz TVP Sport.
Patronat medialny objął portal „Wodadlazdrowia.pl (czy nie kojarzy się Wam to trochę z serialem 40- latek i inżynierem Gajnym, który był parlamentarzysta z partii „Zdrowa Woda”. Oczywiście jest również kilkunastu sponsorów tej imprezy z branż spożywczej i sportowej. Natomiast Mistrzostwa Polski Aktorów w pływaniu 2013 poprowadzi Katarzyna Dowbor. Gościem specjalnym będzie Otylia Jędrzejczak, która będzie dekorowała zwycięzców.
A byłbym zapomniał. Tytułów mistrzów Polski bronić będą Justyna Sieniawska (m.in. „ Samo życie”, „ Na Wspólnej”, „Kryminalni”,”Plebania”) oraz Piotr Duda (m.in. „Samo życie”).
Nazwiska te osobiście nic mi nie mówią i pewnie dobrze, ale między innymi właśnie z tego powodu proponuje, żeby zorganizować mistrzostwa Polski lekarzy lub hutników w sportowym strzelaniu z broni palnej do rzutków, potem podać mi w mailu kto wygrał i ja to napiszę, choć nazwiska tych lekarzy lub hutników będą mi tak samo obce jak aktorów co w wodzie czują się pewnie lepiej niż na planie filmowym. Ale może kogoś to interesuje.
Ciekawe też czy do takich mistrzostw Polski w tym strzelaniu znajdą się jacyś sponsorzy. Może na przykład być nim nasz ulubiony sklep www.bliżejciebie.pl Podczas takiej zabawy może być kilku rannych, a przecież można tu znaleźć wiele materiałów opatrunkowych. Od dawna bowiem wiadomo, że lekarz i hutnik do rzutków strzelają a Pan Bóg, również ten od wysyłania dziwnych maili kule nosi.
P.S. W sklepie www.blizejciebie.pl w kategorii senior jest cały bogaty dział pod nazwą materiały opatrunkowe. Można tu znaleźć również widoczne na zdjęciu tupfery z gazy bawełnianej bielonej bezchlorowo. Wykorzystywane są do hamowania krwawień, odsączania i oczyszczania ran.

Tupfer40 Jak aktor w wodzie

Podziel się na:
 • services sprite Jak aktor w wodzie
 • kciuk Jak aktor w wodzie
 • sledzik Jak aktor w wodzie
 • sfora Jak aktor w wodzie
 • forumowisko Jak aktor w wodzie
 • services sprite Jak aktor w wodzie
 • spis Jak aktor w wodzie
 • wahacz Jak aktor w wodzie
 • polec Jak aktor w wodzie
 • co robie Jak aktor w wodzie
 • gadu gadulive Jak aktor w wodzie
 • services sprite Jak aktor w wodzie
 • services sprite Jak aktor w wodzie

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>