Kiedy kupujemy w sieci?

baner glowny drogeria Kiedy kupujemy w sieci?Nasi drodzy klienci www.blizejciebie.pl wiemy o Was coraz więcej. Przede wszystkim cieszymy się, że z ogólnopolskich danych wynika, iż Polacy coraz częściej i chętniej robią zakupy przez internet. Dlaczego? Oprócz niskich cen przyciąga Was również do nas wygoda i szybkość przeprowadzania transakcji online. I wzrost ten ma być kontynuowany w kolejnych latach.
Według tego samego opracowania bazującego na PayByNet, systemu płatności internetowych wynika, że w 2012 roku najczęściej kupowaliśmy w sieci na początku tygodnia, a najrzadziej – w weekendy. W poniedziałki finalizowany jest niemal, co piąty zakup w internecie. W niedzielę dokonywanych jest tylko 12 procent transakcji, a w sobotę jeszcze mniej, bo tylko 8 procent.
W dni robocze Polacy zakupy internetowe robią przeważnie w godzinach pracy, najczęściej między godziną 11.00 a 16.00, z przerwą około godziny 13.00 W ciągu dnia można wyróżnić dwa szczyty zakupowe: pierwszy przypada zaraz po porze lunchowej, a drugi po godzinie 20, a więc wtedy, gdy konsumenci uporali się już z domowymi obowiązkami.
W ubiegłym roku najdroższe zakupy robiliśmy w lipcu i sierpniu. Średnia kwota jednorazowej transakcji wynosiła wtedy odpowiednio prawie 250 złotych. Jest to spowodowane tym, że w tym czasie ponosimy najczęściej mamy wydatki związane z wyjazdami urlopowymi: kupujemy np. sprzęt sportowy, do nurkowania lub bilety lotnicze. Z rocznych danych wynika, że kończący się właśnie luty to natomiast najgorszy miesiąc pod względem zakupów online.
Drodzy klienci nie ma co jednak czekać do marca i już dziś zajrzeć do sklepu www.blizejciebie.pl, tym bardziej, że pojawił się w nim nowy oddzielny dział pod hasłem drogeria.

Podziel się na:
 • services sprite Kiedy kupujemy w sieci?
 • kciuk Kiedy kupujemy w sieci?
 • sledzik Kiedy kupujemy w sieci?
 • sfora Kiedy kupujemy w sieci?
 • forumowisko Kiedy kupujemy w sieci?
 • services sprite Kiedy kupujemy w sieci?
 • spis Kiedy kupujemy w sieci?
 • wahacz Kiedy kupujemy w sieci?
 • polec Kiedy kupujemy w sieci?
 • co robie Kiedy kupujemy w sieci?
 • gadu gadulive Kiedy kupujemy w sieci?
 • services sprite Kiedy kupujemy w sieci?
 • services sprite Kiedy kupujemy w sieci?

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>