Zamiast goździka na Dzień Kobiet

8 marca najlepiej mają Panowie, których żony, partnerki i kochanki mają na imię Beata, bo właśnie te popularne imieniny wypadają w Dzień Kobiet. Mogą udawać, że go nie ma, bo i tak ciąży na nich – oczywiście miły – obowiązek uhonorowania solenizantek danym od serca drobiazgiem. Mężowie, partnerzy i kochankowie kobiet o innych imionach są w kropce. Obchodzić czy nie obchodzić Dnia Kobiet. Ja zawsze powtarzam, że moje kobiety czyli Matylda i Kalinka mają ze mną tak dobrze, że każdy dzień jest dla nich Dniem Kobiet, dlatego celebrować go 8 marca specjalnie nie trzeba.
To tłumaczenie, jak łatwo się Panie i pewnie Panowie, domyślają wielkiego wrażenia raczej na kobietach w mojej rodzinie nie robią z czego ja z kolei też nie robię zagadnienia i tak się to jakoś kręci. Bo przecież nie byłbym sobą, gdybym takiego święta nie kontestował. Co innego znajomy z pochodzenia Ukrainiec, który święto to obchodzi na równi z Dniem Pracy i pokonania Hitlera. Pochodu wówczas jednak nie robi, ani demonstracji militarnej siły, ale kwiatków dla kobiet ma tyle co kul w magazynku kałasznikowa. Obdarowuje nimi, oczywiście kwiatkami a nie kulami, nie tylko bliższe i dalsze znajome, ale nawet – jak się ostatnio dowiedziałem – swoją lekarkę z przychodni pierwszego kontaktu, choć jak zapewnia, innego kontaktu – poza takim przez stetoskop – z nią nigdy nie miał.
Z okazji Dnia Kobiet pragnę też donieść Wam Drogie Panie, że nie macie w Polsce lekko. Jak donosi serwis Mojapolis.pl, jest was w naszym kraju więcej niż meżczyn, bo na każdych 100 facetów przypada o 7 więcej kobitek. Najbardziej przegwizdane mają kobiety żyjące w Łodzi i okolicach. Tam bowiem o każdą setkę chłopa stara się aż 120 przedstawicielek płci pięknej. Dlatego panowie póki jeszcze czas robić węzełki i przeprowadzać się do znanej z filmu Wajdy „Ziemi Obiecanej”. Nie radzę natomiast Panom wyjazdu w suwalskie, gdzie na 100 mężczyzn przypada zaledwie 96 kobiet. Za to Panie będą się tam czuć dobrze.
Czego im nie tylko w Dniu Kobiet życzę. Bo choć czasami marudzą, każą coś robić, nie pozwalają oglądać meczu i wypowiadają za dużo słów na minutę, to – jak chcą – potrafią uczynić mężczyznę szczęśliwym.

Podziel się na:
 • services sprite Zamiast goździka na Dzień Kobiet
 • kciuk Zamiast goździka na Dzień Kobiet
 • sledzik Zamiast goździka na Dzień Kobiet
 • sfora Zamiast goździka na Dzień Kobiet
 • forumowisko Zamiast goździka na Dzień Kobiet
 • services sprite Zamiast goździka na Dzień Kobiet
 • spis Zamiast goździka na Dzień Kobiet
 • wahacz Zamiast goździka na Dzień Kobiet
 • polec Zamiast goździka na Dzień Kobiet
 • co robie Zamiast goździka na Dzień Kobiet
 • gadu gadulive Zamiast goździka na Dzień Kobiet
 • services sprite Zamiast goździka na Dzień Kobiet
 • services sprite Zamiast goździka na Dzień Kobiet

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii , i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>