Prosty sposób na oszczędzanie

Już teraz wiem dlaczego mamy kłopoty z oszczędzaniem pieniędzy. Ponieważ nie tylko Matylda zajmuje się naszymi finansami. Ja też maczam w tym palce i co niestety, po lekturze informacji, która niedawno wpadła w oczy, nie wydaje się właściwe.

Z publikacji tej wynika, że kobiety bardziej konsekwentnie planują i kontrolują swoje bieżące wydatki. Chętniej odkładają pieniądze niż mężczyźni, twierdząc, że warto oszczędzać.

Kobiety cechuje też większa zapobiegliwość finansowa. Częściej zapisują wydatki i starają się opłacać w terminie swoje rachunki, a także regularnie oszczędzać nawet niewielkie kwoty. Są w oszczędzaniu bardziej rozsądne i skuteczne. Jednocześnie nie mają one najczęściej konkretnego celu oszczędzania i robią to z myślą o drobnych przyjemnościach. Z drugiej strony jednak to mężczyźni, chętniej niż kobiety, wydają pieniądze na siebie. Kobiety natomiast wolą chętniej niż płeć przeciwna, wydać pieniądze na rzecz innych oraz przeznaczyć je na cele charytatywne.

Natomiast tym, co łączy kobiety i mężczyzn w Polsce w kwestii podejścia do finansów jest wciąż za niski poziom edukacji ekonomicznej.

Korzystając z usług sklepu www.blizejciebie.pl wysokiej edukacji ekonomicznej nie trzeba mieć. Tu wszystko można nabyć za niską cenę i w dobrej jakości. To sposób jak oszczędzać podczas zakupów bez śledzenia finansowych trendów.

Na pewno można zaoszczędzić kupując na przykład krzesełko do karmienia dziecka. Zresztą ofert promocyjnych jest znacznie więcej.
Jan Bliżej CiebieKrzeselko do karmienia niebieska krowka BabyOno e4 spec130 Prosty sposób na oszczędzanie

Podziel się na:
 • services sprite Prosty sposób na oszczędzanie
 • kciuk Prosty sposób na oszczędzanie
 • sledzik Prosty sposób na oszczędzanie
 • sfora Prosty sposób na oszczędzanie
 • forumowisko Prosty sposób na oszczędzanie
 • services sprite Prosty sposób na oszczędzanie
 • spis Prosty sposób na oszczędzanie
 • wahacz Prosty sposób na oszczędzanie
 • polec Prosty sposób na oszczędzanie
 • co robie Prosty sposób na oszczędzanie
 • gadu gadulive Prosty sposób na oszczędzanie
 • services sprite Prosty sposób na oszczędzanie
 • services sprite Prosty sposób na oszczędzanie

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>