Potas o piciu prawdę ci powie

Może na razie za oknem tego nie widać, ale zbliża się wiosna. To czas – o czym już kiedyś pisałem – kiedy wszystko budzi się do życia i warto to ożywienia w naturze przekuć na własną aktywność. Mam tu na myśli ruch. Niekoniecznie muszą to byc mordercze treningi na siłowni, czy wielokilometrowe biegi lub kilkugodzinne jazdy na rowerze. Wszystko trzeba robić z umiarem i sukcesywnie dawkując wysiłek, bo łatwo o błędy i przeforsowanie organizmu.

Kolega na przykład, który ćwiczy już od pewnego czasu w miarę regularnie, też nie ustrzegł się wpadek. Na przykład takiej, że za mało pił. Oczywiście wody i innych napojów bez procentów. A okazało się to, gdy przez przypadek zrobił badania między innymi potasu. Okazało się, że miał o wiele przekroczoną normę.

Przestraszył się i pognał w te pędy do lekarza pierwszego kontaktu, bo oczywiście jak każdy Polak od razu po obejrzeniu wyników wklikał w google hasło „za dużo potasu” i znalazł alarmujące teksty o tym, że jego nadmiar może nawet prowadzić do śmierci.

Lekarz go uspokoił. Kazał zrobić dwudniową kurację nawadniająca, bo orzekł, że takie wyniki mogą być skutkiem odwodnienia związanego z wysiłkiem fizycznym.

- Medyk kazał, żebym oprócz tego co piję normalnie, wypijał jeszcze dodatkowo około 1,5 do 2 litrów na przykład wody na dobę – opowiadał mi niedawno.

I co się pod tych dwóch dniach mokrej kuracji okazało, gdy ponownie zrobił badania potasu? Po tak krótkim okresie picia właściwej ilości płynów wyniki znacznie się polepszyły i prawie wróciły do normy.

Ten znajomy potasu miał za dużo. Jego niedobór też – jak również innych pierwiastków – również nie jest dobry. U każdej osoby, nie tylko takiej uprawiającej sport dlatego trzeba o to dbać. Potas i inne suplemnety diety można także nabyć po atrakcyjnych cenach w sklepie www.bliżejciebie.pl. Znajdzie się je w zakładce senior pod hasłem opieka medyczna.potas Potas o piciu prawdę ci powie

Podziel się na:
 • services sprite Potas o piciu prawdę ci powie
 • kciuk Potas o piciu prawdę ci powie
 • sledzik Potas o piciu prawdę ci powie
 • sfora Potas o piciu prawdę ci powie
 • forumowisko Potas o piciu prawdę ci powie
 • services sprite Potas o piciu prawdę ci powie
 • spis Potas o piciu prawdę ci powie
 • wahacz Potas o piciu prawdę ci powie
 • polec Potas o piciu prawdę ci powie
 • co robie Potas o piciu prawdę ci powie
 • gadu gadulive Potas o piciu prawdę ci powie
 • services sprite Potas o piciu prawdę ci powie
 • services sprite Potas o piciu prawdę ci powie

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>