Klawe życie po 50-tce

Facet po 50-tce to ma jednak klawe życie. Nie tylko mocnego alkoholu, kiedy świat zaczyna wydawać się bardziej przyjazny i zrozumiały, ale również po 50-tce, ale takiej w metryce.
Według najnowszych badań opublikowanych przez jeden z zagranicznych magazynów, u mężczyzn pierwsze oznaki starzenia przypadają na 43. rok życia. Ale ich atrakcyjność spada dopiero po 58 roku życia, jednak o ile długo zachowują aktywność w rożnych dziedzinach życia. Jeżeli tego nie robią to już w wieku 59 lat mogą zostać uznane za stare.
Panie według tych badań mają nieco gorzej. Zaczynają się starzeć w wieku 41 lat, przestają być seksowne po skończeniu 53 lat, po czym po dwóch latach, w wieku 55 lat, zaczynają być postrzegane jako stare.
Oczywiście badania badaniami a tak naprawdę starzenie się to bardzo indywidualna sprawa zależna oczywiście nie tylko od tego jak wyglądamy, ale chyba przede wszystkim od tego w jakiej kondycji jest nasz duch. Czy potrafimy się cieszyć z drobnych rzeczy, interesuje nas to co dzieje się wokół. Mamy jakieś plany na przyszłość, czas na dobry film spektakl teatralny czy książkę i spotkania z przyjaciółmi.
Nic też tak nie poprawia samopoczucia jak regularny wysiłek fizyczny do którego od pewnego czasu wszystkich tu namawiam. W kwestii kosmetyków czy poprawiania urody za pomocą skalpela czy innych specyfików się nie wypowiadam, bo nie czuje się na siłach, ale warto czasami zajrzeć do sklepu www.blizejciebie.pl, gdzie ci, z których pozytywny duch ciągle jeszcze nie uleciał, znajdą coś co poprawi im ich komfort życia nawet, gdy mają problemy ze zdrowiem.
A ci, którzy chcą poprawić sylwetkę mogą zaopatrzyć się na przykład w twister, doskonale sprawdzający się w ćwiczeniach skrętnych tułowia oraz ćwiczeniach budujących mięśnie brzucha. Kompaktowy rozmiar sprzętu sprawia, że doskonale sprawdza się w domowym treningu. Ćwiczenia na twisterze pozwalają osiągnąć świetne efekty: płaski brzuch, szczupłą talię i wąskie biodra.Twister ba spec130 Klawe życie po 50 tce

Podziel się na:
 • services sprite Klawe życie po 50 tce
 • kciuk Klawe życie po 50 tce
 • sledzik Klawe życie po 50 tce
 • sfora Klawe życie po 50 tce
 • forumowisko Klawe życie po 50 tce
 • services sprite Klawe życie po 50 tce
 • spis Klawe życie po 50 tce
 • wahacz Klawe życie po 50 tce
 • polec Klawe życie po 50 tce
 • co robie Klawe życie po 50 tce
 • gadu gadulive Klawe życie po 50 tce
 • services sprite Klawe życie po 50 tce
 • services sprite Klawe życie po 50 tce

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>