Proszek dla całej rodziny czyli Jan i Dzień Zdrowia

W ostatnią niedzielę były imieniny Jana i jednocześnie dzień zdrowia. Mogło by się wydawać, że połączenie to chyba nie najlepsze. Bo Jan, ten Bliżej Ciebie oczywiście, oprócz tego że do obchodzenia różnych dni typu chłopka, dziewczyny, hutnika czy policjanta stosunek ma ambiwalentny, to jeszcze na dodatek dzień zdrowia w zestawie promocyjnym z kimś kto nie stroni od różnych mniej lub bardziej szkodzących uciech życia doczesnego, to zadziała jak przysłowiowa płachta na byka.

A otóż nie. Bo Jan, mimo że z uciech korzysta, to też ostatnio dba o zdrowie. Stara się co najmniej trzy razy w tygodni „uprawić” jakiś sport, zajął się na poważnie swoim uzębieniem i zrobił pierwsze od kilkunastu lat badania, które okazały się, mimo używania, wcale nie najgorsze.

Jan jest w takim wieku, że zaczął sobie zadawać pytania, ile na przykład w tych w miarę dobrych badaniach jest łutu szczęścia, ile zawdzięcza dobry genom swoich przodków, a ile tego że choć trochę dba, bo przesadnie tłusto nie je, z fastfoodów korzysta od wielkiego dzwonu, stara spać te 7 godzin an dobę, ogranicza kawy do trzech dziennie a alkohol też się stara i nawet czasami wypije zieloną herbatę, która ma dla niego smak starej szmaty do podłogi. No i czasami ostro spaceruje, a nawet biega.

Nasz poczciwy Janek odpowiedzi na to pytanie nie uzyskał, a kiedy zwrócił się z takim problemem do żony swojej Matyldy usłyszał, że to jej zasługa, bo tak od niego dba. Tego w swych rozważaniach pod uwagę nie brał, ale skoro Matylda tak orzekła to prawdy musi być w tym choćby garść.
Więcej niż garść prawdy jest natomiast w tym, że w sklepie www.blizejciebie.pl trwa promocja na różne towary. Na przykład proszek hipoalergiczny dla całej rodziny.
JELp Proszek dla całej rodziny czyli Jan i Dzień Zdrowia

Podziel się na:
 • services sprite Proszek dla całej rodziny czyli Jan i Dzień Zdrowia
 • kciuk Proszek dla całej rodziny czyli Jan i Dzień Zdrowia
 • sledzik Proszek dla całej rodziny czyli Jan i Dzień Zdrowia
 • sfora Proszek dla całej rodziny czyli Jan i Dzień Zdrowia
 • forumowisko Proszek dla całej rodziny czyli Jan i Dzień Zdrowia
 • services sprite Proszek dla całej rodziny czyli Jan i Dzień Zdrowia
 • spis Proszek dla całej rodziny czyli Jan i Dzień Zdrowia
 • wahacz Proszek dla całej rodziny czyli Jan i Dzień Zdrowia
 • polec Proszek dla całej rodziny czyli Jan i Dzień Zdrowia
 • co robie Proszek dla całej rodziny czyli Jan i Dzień Zdrowia
 • gadu gadulive Proszek dla całej rodziny czyli Jan i Dzień Zdrowia
 • services sprite Proszek dla całej rodziny czyli Jan i Dzień Zdrowia
 • services sprite Proszek dla całej rodziny czyli Jan i Dzień Zdrowia

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>