Jakie „Igrek” ma długi?

Do pokolenia Y raczej nie należę, bo to ludzie urodzeni w latach 80-tych ubiegłego wieku. Z powodu peselu w moim dowodzie nie jest to dla mnie dobra informacja. Ale może i lepiej, iż bliżej mi raczej do pokolenie X czyli ludzi urodzonych w latach 1961- 1981. Ci z „igreka” bowiem toną w długach. Tak przynajmniej wynika z raportu przygotowanego przez jedną z firm zajmujących się obsługą niespłaconego zadłużenia.

„Igrekowie”, nie mylić z Grekami, największe zobowiązania mają wobec banków i instytucji finansowych. Tylko firma, która jest autorem tego raportu obsługuje niespłacane zadłużenie ponad 20 tys. osób w wieku 26-30 lat w województwie śląskim czy ponad 17,5 tys. mieszkańców Mazowsza. Łączna wartość zadłużenia osób w tym przedziale wiekowym jedynie w województwie mazowieckim to 110 mln zł.
Rekordowa wartość zadłużenia to 1 mln zł, które do spłaty ma osoba z województwa pomorskiego, na drugim miejscu jest Mazowszanin – ok. 960 tys. i Małopolanin – 600 tys. zł.

Co najczęściej robią przedstawiciele pokolenia Y, gdy popadają w zadłużenie? Szukają lepiej płatnej pracy lub proszą szefa o podwyżkę. To jednak tylko, jak wskazują autorzy raportu, tylko tymczasowe rozwiązanie problemu. Warto, aby przede wszystkim przyjrzeli się swoim wydatkom.

Zupełnie za darmo możemy poradzić im, że kupując w sklepie www.blizejciebie.pl na pewno nie powiększą swojego zadłużenia. Wręcz przeciwnie. Będą mieli więcej gotówki na spłatę ewentualnego zadłużenia, ponieważ towary tu są w niskich cenach, ale o wysokiej jakości.

Pokolenie Y na pewno dużo podróżuje. Wie też, że nie tylko w przypadku służbowych wyjazdów liczy się mały bagaż. Do jego niewielkich rozmiarów mogą przyczynić się mini-kosmetyki dostępne w www.blizejciebie.pl

mini Jakie Igrek ma długi?

Podziel się na:
 • services sprite Jakie Igrek ma długi?
 • kciuk Jakie Igrek ma długi?
 • sledzik Jakie Igrek ma długi?
 • sfora Jakie Igrek ma długi?
 • forumowisko Jakie Igrek ma długi?
 • services sprite Jakie Igrek ma długi?
 • spis Jakie Igrek ma długi?
 • wahacz Jakie Igrek ma długi?
 • polec Jakie Igrek ma długi?
 • co robie Jakie Igrek ma długi?
 • gadu gadulive Jakie Igrek ma długi?
 • services sprite Jakie Igrek ma długi?
 • services sprite Jakie Igrek ma długi?

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>