Wodzianka na śniadanie

W miniony weekend rankiem patrząc jednym okiem, co robi Kuba, a drugim w telewizor – jak każdy prawdziwy facet – wziąłem się za szybkie przełączanie pilotem kanałów telewizyjnych. W jednej ze stacji komercyjnych trafiłem na program tak zwanej telewizji śniadaniowej i akurat zaczęli mówić coś o jakieś wodziance. Że udzieliła jednego, powtarzam, jednego wywiadu, w którym obraziła Karolinę Korwin-Piotrowską i co teraz – ciemno wszędzie, głucho wszędzie – będzie. Kim jest ta druga osoba mniej więcej kojarzę, kto kryje się za pierwszą nie miałem wówczas żadnego pojęcia.

- Mati! (bo tak czasami zwracam się do swojej żony, a ona tego nie lubi, ponieważ to zrobnienie kojarzy się jej ze skoczkiem narciarskim Mattim Hautamaeki).- Kto to jest wodzianka?

- To chyba taka cienka zupa – odpowiedziała żona z kuchni, gdzie przygotowywała mój ulubiony żurek, który raczej wodzianką nie jest. – A co rozwiązujesz krzyżówkę?

- Nie, nie. Dzięki – odparłem krótko widząc, że z tej strony pomocy nie otrzymam i zacząłem pilnie śledzić to, co dzieje się w studiu. I wkrótce dowiedziałem się, że owa wodzianka to chyba pseudonim hostessy z programu Kuby Wojewódzkiego, w którym nalewa wodę gościom a ostatnio pocałowała w usta Nergala i ponoć jest z nim blisko lub ma być bliżej w najbliższym czasie.

I teraz udzieliła jednego, powtarzam, jednego wywiadu, o którym mówi się w programie oglądanym przez kilka, czy kilkanaście milionów ludzi.
A ja głupi myślałem, że żeby udzielić choćby jednego, powtarzam, jednego wywiadu, który później jest cytowany w telewizji, to trzeba najpierw coś osiągnąć, mieć coś do powiedzenia lub pomysł, który wstrząśnie wszechświatem. A tu wystarczy nalać trochę wody i pójść w ślinę.

Sam jestem przykładem, że to chwyta, bo też o tym piszę, a wodziance chyba właśnie chodzi o to, żeby było o niej głośno. Zmanipulowali mnie. Wyrzucam pilota.

Jan Bliżej Ciebie

Podziel się na:
 • services sprite Wodzianka na śniadanie
 • kciuk Wodzianka na śniadanie
 • sledzik Wodzianka na śniadanie
 • sfora Wodzianka na śniadanie
 • forumowisko Wodzianka na śniadanie
 • services sprite Wodzianka na śniadanie
 • spis Wodzianka na śniadanie
 • wahacz Wodzianka na śniadanie
 • polec Wodzianka na śniadanie
 • co robie Wodzianka na śniadanie
 • gadu gadulive Wodzianka na śniadanie
 • services sprite Wodzianka na śniadanie
 • services sprite Wodzianka na śniadanie

Informacje o Jan

Jan Bliżej Ciebie płeć: nie kobieta wiek: średni żona: jedna od wielu lat dzieci: jedno, nie mężczyzna wykształcenie: wyższe znajomość internetu i komputera: niska wiedza o blogach: żadna zainteresowania mało oryginalne: dobra książka sensacyjna, film i śmieszny kabaret, o który coraz trudniej oraz sport w dwóch wersjach biernej(kibic)i czynnej ( rekreacyjne uprawianie marszów, biegów, jazdy na rowerze, koszykówki i narciarstwa). Poza tym kocham zwierzęta i chciałbym, żeby na całym świecie był pokój, a jak zostanę miss to będę też walczyć z nierównością społeczną na kuli ziemskiej.
Ten wpis został opublikowany w kategorii i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>